Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ....

    nejvíc BEST seriál.... *14* *14*
  • Nejlepší

    Prison break je úplně úžasnej.Koukám na to někdy mám co dělat se smíchem, někdy s pláčem. Prison break je seriál, který miluju. Je skvělé dívat se, jak Michael prožívá svoje plány s naprostou dokonalostí. Samozřejmě, my tady většina z nás chválíme Wena, ale za pochvalu stojí určitě i Dr. Sára Tencredi- Sarah Wayne Callies *3* (která bohužel ze seriálu odešla, kvůli své právě narozené holčičce) za to, ajk se vrhá za Michaelem, kterákoliv jiná ženská by se asi na to vykašlala... co naplat nejspíš bude vždycky stát v pozadí za Michaelem.
    • Re: Nejlepší

      WoW, tak to ji preju , ale docela jsem e pobavila, kdyz ukazali tu jeji hlavu v ty krabici, docela debilni ale nevadi *15* ....
      jinak je to skoda mno, ale hlavni je ze se vse posralo kvuli bratrovi lincolnovi srac *10* *8* *16* *16* *16* AAAAAAAA ASpon ze je zivej wenta *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Nejlepší

        mno s tou sarou mas pravdu, ale v jednom smeru je mi zas lito wenta. ja videla naposled 4 dil 3 serie, takze newim jak se tvaril kdyz to zjistil... *7* ale jinak jesou Marshall Allman a Wentworth Miller Nejhezci ze serialu *4* *14* *14* *14* *14* *3*
        • Re: Re: Re: Nejlepší

          ja to videla jak se tvaril chudacek mne ho bylo lito... sem nejdriv sare zavidela a upe jsem ji nesnasela, ale pozdeji proste mi prestala vadit xD ale fakt skoda ze ji zabili, ale tak co už *9*
      • Re: Re: Nejlepší

        aspon nemusime zavidet ale uz ho zase neuvidime happy:(
  • klikat:)

    lidičky,teď na souboj-serialu.cz se bude hlasovat pro nej seriál.je to PRISON BREAK:DR.HOUSE!!HASUJTE!!HLASUJTE!!
  • THE BEST OF:-*

    Hej, lidičky, tak tohle je upa nej seriál kterej kdy na tehle zemi byl, mega supr je. Na druhou sérii sem se dívala celej den. Už netrpělivě čekám, jak to s Michaelem dopadne. Je taaaaaaaak krásňoučkej..zlatooo:-* *14* *3*
  • Kaye Styles

    http://mp3s.nadruhou.net/kaye-style s-prison-break-anthem-a4e2

    Lidi
  • Prison Break

    Uplně úžasnej seriál nejlepší co snad u nás dávaj....jenom je blbý že ho nova presunula na čtvrtek ještě na pozdějš než ho dávali ve středu...snad jim dojde co udelali za chybu a daj ho dřív.....Prison break *14* *14* *14*
  • Jukejte!!!

    Hey lidišky chcete videt dalsí díly Prison Breaku???a sladkého Wenta??:) tak tady máte adresku:),stačí se jen zaregistrovat a muzete si zkouknout celou druhou i treti radu...ci jiné filmíky a seríály:) www.xkrat.cz
    *14* *3*
  • HLASUJTE!!!

    Lidi, prosim hlasujte všichni na http://www.souboj-serialu.cz/hlasov ani.php pro PRISON BREAK!!! Je tam proti Simpsonům, takže doufám, že dáte svůj hlas PB, páč je NEEEJ a zaslouží si vyhrát!!! *3* *14* *14* *14* Mimochodem, tady se vůbec nic neděje... *9*
  • Umře Sára a jeden z bratrů?!?

    Ahoj všem, slyšela sem, že prej Sára umře? Tomu docela věřim, podle fotek, co sem viděla *9* Ale někdo mi řikal, že umře i jeden z bratrů?!? To sou kecy, nebo ne?!? *9*
    • Re: Umře Sára a jeden z bratrů?!?

      ne, krutá pravda *9*
  • ms.amazing

    ..

    Nova by už konečně mohla koupit práva na 4. serii. Dávaj nějaké debilní SuperStar, kterou stejně vyhraje nějakej debil, suchar a ještě k tomu hnusnej. Měli by investovat do něčeho rozumnějšího (Útěk z vězení). Doufám, že to už konečně ta Nova koupí nebo snad zavolám do Volejte Novu *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit