Přejít na výpis diskuzí

Útěk z vězení (TV)

FILM 8.4.2007 
241 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 4.série

    Hele, lidiiičky, vy co jste už viděli na netu tu 4. sérii tak je pěkná? Já jsme slyšela od několika lidí, že je to prej strašně zamotaný a že to pěkně kleslo ve sledovanosti... ale pak jsem zase slyšela, že je to hrozně napínavý, tak co na to říkáte?? A jakto, že se tam objeví Westmoreland, když ten už umřel v 1. sérii ??? A bude tam hrát ještě Wistler?? díky za odpovědi !!! :D:D:D :))))
    • Re: 4.série

      Tak zamotaný to je a Whistler tam hrát nejspíš nebude, protože ho v prvním díle zabijou. Za to tam bude zas hrát Sára...a sledovanost mu klesla ale mě se to líbí. A nejvíc se mi líbí jak Michaelovi budou operovat nádor a jak Sára bude těhotná *1*
      • Re: Re: 4.série

        Já viděla už všech (zatim) 19.dílů a objeví se tam i LINCOLNOVA a MICHAELOVA MÁMA xD
        Už to není nic moc ale mě to baví xD
        • Re: Re: Re: 4.série

          Jo ujde to, ale snad to skončí dobře! Pro všechny "dobré" :)
  • peggy20

    love

    proste nej nej nej nej nej nej serial nejlepčííííí milujuuuu ale nechapu to teda hmm neva bude i 4 řada??? doufam ze joo
  • xxtinaas

    Sára bude těhotná!!!

    Sára nemohla umřít když bude těhotná...bude mít s Michaelem MIMČO!!! *4*
    • Re: Sára bude těhotná!!!

      sara je fakt tehotna *3*
  • xxtinaas

    4 řada

    Sára nezemřela...nejvíc se mi líbí 04X01 hlavně jak Michael se dívá na Sáru tak vyděšeně *1* A taky je dobrý jak jí položí ruku na rameno a ona začne sebou trhat. 4 řada, je ale dosti špionážní...
  • iwo

    ...

    Až na to že Sára žije, ale newa ... *3*
  • iwo

    Souboj seriálů

    Lidi hlasujte http://www.souboj-serialu.cz/hlasov ani.php *3*
  • PB

    čao lidiičky, tak kdo to taky sleduje na Nově cinemě?:D Musim se přiznat že první díl 3. série jsem neviděla, protože jsme Novu cinemu neměli.. ale hned jak jsem se to dozvěděla tak jsem sháněli satelit a už je to ok :) Ale taky mě naštvali, nechápu proč to nedali na Novu, kterou má každej :) A vůbec jsem nemohla uvěřit, že Sáru fakt zabili... *9* Se těšim jak to dopadne..
    • sara.jenni

      Re: PB

      Sara nezemřela. Ona žije sice nevím kdy se oběví ale myslím si že až ve 4.řaďe alespoń podle fotek to tak vypadá.
  • weronika94941

    Newíte??

    Newíte někdo prosím od koho je ta drsná hudba když jdou uputávky na prison break 3 řadu?? *7*
  • ....

    Na torrent bych se vysral, já to stahuju na czshare.Jsou tam všechny dily tak že je to v klidku .... *3*
    • iwo

      Re: ....

      jn tam to taky stahuju .
    • Re: ....

      Moc tomu nerozumim..myslis ze by to slo poslat treba na mail?icq? nebo tak? *3*
  • !

    Nevíte někdo kde bych tohla stáhnout a s jakým programem..moc bych to chtěla sehnat páč v TV to moc často nestihnu *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit