Přejít na výpis diskuzí

Přátelé

FILM 27.1.2008 
375 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to moc skvělý seriál já ho znám už od 10 let díky svě tětě kterámně k tomu dostala.anna
  • Luky1987
    Pratele - F.R.I.E.N.D.S je nejlepší seriál v celé TV historii ! Kdepak se hrabe ta naše současná seriálová žumpa Panelák, Ordinace, Búrlivé Víno nebo Cesty Domu 1 - 3, Ulice, Gympl, Divoké Kone atd. atd. atd
  • Já neznám lepší seriál než jsou Přátelé :). Kde se hrabou ty naše současné odpadné seriáli, kraviny typu Panelák, Ordinace v ružové záhrade 1 a 2, Divoké Kone, Búrlivé Víno, Ulice nebo Cesty Domů 1 - 3 na které se nedá vubec koukat
  • Ji máte pravdu je to jeden z nej seriálu ale znám jeden lepší *4*
    M
  • Luky1987
    Pratele tohle je serial lidi a ne jako ty nase soucasne kraviny Panelak, Ordinace, Cesty Domu 3, Ulice, Chlapi neplacu nebo Burlive Vino
    • já je miluju *14*
      • Luky1987
        Nápodobne
  • Luky1987
    Prátelé jsou fakt jeden z tech nejlepsích seriálu na svete úplne souhlasím a zádný jiný na neho nemá !
  • Jeden z těch nejlepších seriálů na světě !!!!!!!!!!!
    MILUJU TO!!!
  • Luky1987
    Prátelé jsou proste nejlepsí seriál na svete jednoznacne, number1 pre mna
  • Prátelé tohle to je pravej seriál lidi a ne ty nase fekálie, kraviny typu Panelák, Ulice, Ordinace v ruzové zahrade 1 a 2, Chlapi neplacú, Gympl s(ru)cením omezeným nebo Cesty Domu
  • Nejlepší seriál na svete jsou Prátelé a aký som kedy videl!!!! *4* *3* *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit