Přejít na výpis diskuzí

Plný dům

FILM 1.3.2014 
50 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Michelle je roztomila,Jesse hezkej,Joey srandovni,Proste tam hrajou super herci.Tenhle serial je tak skvele kvuli toho ze tam hrali supr herci.
  • Škoda že už jsou starý.Kdybych zila v te dobe tak bych se sla podivat na nataceni!
  • Tenhle serial je fakt boziiii.Je legracni,jsou v nem dojaky a Jesse je fakt hezkej a strasne sexy.Škoda jen je ze se Danny rozešel s Viky :-(
  • Nej serial na světě.Nejvic mne na něm baví legrační scény.Jesse Kacopolis je fakt sexy.Dobré herecké výkony.
  • Je to nej serial ktery jsem videla
  • Já milují seriál plny dum a chtěla bych se setkat s Díjej Tenrovou mne bude 18 dubna 11 mám nejradši Dijej,Stephaný a Michele SOU dobry
  • Já bych se chtěl setkat s Mišel Tenrovou a s Stefany tenrovou. Bude mi v dubnu 10 let.
  • Já bych si strašně přála se snmi setkat sem strašně smutná že jsem se nenarodila tak aspoň o 12 let dřív to bych se snimi možná seznámila strašně mo bych si to přála moc moc moc moc
    • Stephanie-Steph:nejlepší forever
  • Je to nejlepší kdyby byl na prodej hned bych si ho koupila
    *4* *4*
  • Plný dům je můj nejoblíbenější. Nejhezčí je Jesse a nejvtipnější Joey. Michel je hrozně rostomilá. Mám taky ráda rocke n roll.Toužim se z těmi herci seznámit.
    • Myluji serial Plný Dům škoda že nejsou ješte tak starý joko byly.Moc ráda bysem se snimi seznámila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit