Přejít na výpis diskuzí

Pevné pouto

FILM 1.12.2009 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • veselda

    Pevné pouto

    Film krásnej ,ale potom co jsem přečetla knížku prostě mi došlo kolik toho tam chybí no ,ale jinak fajn :)
  • no to nemá chybu...

    ahoj tady všem ..no tak za sebe musím říct,že film mě teda zaujal hned na začátku,skvělé podané a příběh,který je takový,řekněme chytne a nepustí,a není to teda reklama...vtáhnul mě děj a prožívala jsem to teda naplno a slzy,no to přišlo opravdově.Po dost dlouhé době zas filmový skvost,aspon podle mně.Herecké obsazení taky nemělo chybu a klidně se na to kouknu ještě párkrát a emoce tam zase budou.Jednoznačně....Super!!!! *14*
    • sophiekarblova

      Re: no to nemá chybu...

      Naprosto s tebou souhlasim, je to nádherný film... Miluju ho :) a knížku taky *14*
  • olina654

    ..

    film krásnej a moc smutnej, ale knížka je knížka a ta byla úžasná *3*
  • ladyannecullen

    Moc smutné

    Ten film byl horzně smutný a docela jsem si pobrečela. Připomňěl mi totiž, že před několika lety jsem taky přišla o někoho blízkého a stále jsem měla pocit, že tu se mnou je... *9*
  • hsmylove

    nejlepší

    Nejlepší film-smutný,krásný až děsivý..NÁDHERA.. *4*
  • super knížka!

    V pondělí sem si tuhle knížku pujčila v knihovně a strašně se mi líbí.... už sem skoro v půlce a sem z ní opravdu nadšená!! *14*
    • Re: super knížka!

      joo a kolik ma stranek?? *3* prosim odpovez rychle ja prave nevim jakou si ji mam koupit dik ahoj
  • knizka

    Ahoj potrebuju poradit jestli uz tuhle knihu nekdo mate ja si ji chci obednat na netu ptž. u nás ji nemaj noo a tak jestlli by ste mi poradili kokala sem na jednu stranku a tam je to z asi 350 strankama a obalem nakou holkou a ta druha je levnejsi ale ma jen asi 270 str. a jinej obal tak ja ted nevim aby treba ta levnejsi nebyla naka moc osizena...zatim dik ahoj ten film je vážně úžasnej.. *3*
  • film

    noo to jee uplne skvelej film a tak přiserně smutnej ja na konci skoro brečela takže sem rada ze sem se na to mohla divat v klidu doma a ne mezi lidma *3* a tu knizku hrozne moc chci
  • meteora

    SUPER

    Ten film je naprosto boží. Už jsem ho viděla a musím říct, že režisér a herci odvedli suprovou práci!
  • veselda

    :o))

    Úplně nehorázně jsem na zen film zvědavá *4* doufám ,že na něj pudu do kina nebo dostanu na DvD *3* *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit