Přejít na výpis diskuzí

O.C.

FILM 12.2.2008 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Marissa zpět

    to je podvod
  • Re: Re: Re: ?????

    ja nwm koho mam rači je fakt že s Marissou byl ten serial samej problem ale bez ni to už prostě neni the O.C. jinak Taylor mi neva, působí praštěná ale milá a k Ryanovi se ale nehodí to je fakt...
  • Re: Olivia

    hrála tušim, že v druhé sérii;)
  • nikk

    2x

    the O.C je tu dvakrát! *7* *15*
  • avrilie

    Re: Re: ?????

    *13* náhodou je Marissa skvělá!!Mischa perfektně zahrála tuto roli *1* a přesně jak už napsala zanesskaaaa představuje holku, jak může dopadnout když má deprese! *5*
  • zanesskaaaa

    Re: Re: ?????

    je tam, protože představuje holku, jak může dopadnout když má deprese..
  • chicko

    Re: ?????

    marissa je znich nejhorsii...sem rad ze tam pak neni...furt jenom drogy a chlast...
  • chicko

    Nejvcii serial..

    The O.C. je nejlepsii seriaaal!!!!!
  • avrilie

    Re: Re: Re: 5 řada

    tjn..ale podle mě to pěkně zakončili posledním dílem...páč by to už ani nebylo O.C. protože se oni odstěhovali z toho domku *3* *1*
  • Re: Re: 5 řada

    Ale poznala,jenže některá videa jsou pěkně udělaná a touha po nových dílech by byla tak se ptám co kdyby. *3* tak děkuju no *3* *3*
  • avrilie

    Re: 5 řada

    nebudééé *1* to jen fans si dělají ty upoutávky..si nepoznala zhe to je i ze straší dílů těch pár záběrů?? *1* *13* *3*
  • 5 řada

    Ahoj, hele nerozumím tomu. Na youtube jsou upoutávky na 5řadu..Opravdu bude nebo je to jen nějaký trik?
  • avrilie

    Re: Olivia

    v 2 *3*
  • adenkaaa

    Olivia

    Ahojjky, chtela sem se zeptat v jaky serii hrala olivia wilde (alex) :-D
  • O.C.

    Zdrawim....pošlete mi někdo náký odkazy kde si muzu stahnout seriál O.C. v češtině???díky..a newíte jestli to budou zase dávat v telce??pište pls na maila
  • m-e-g

    DvD

    mel by nekdo cele serie je to nejlepší serial a taky ve 4.serii nejsmutnejší tak se mi když tak ozvete na osobnosti dekuji moc *4*
  • Re: DVD

    vsetky dieli z OC najdes na http://serialy.itelka.com/oc-califo rnia
  • DVD

    zdarec hej mohli byste mi poslat někdo odkazi kde bych našla všechny díly OC dík moc
  • avrilie

    Re: Re: ?????

    nene úpŁně na konci 3řaĐy!! *3*
  • Re: ?????

    Neumřela ona náhodou ve 4ce?:) jako Marissa?? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit