Přejít na výpis diskuzí

Twilight sága: Nový měsíc

FILM 12.12.2008 
1894 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • your-darling

    ...

    http://twilightinfo.pise.cz/39717-n ovy-mesic-s-ceskym-dabingem.html
  • new moon

    Ahojky chtěla jsem se zeptat, jestli někdo nevíte, kdy má oficiálně jít DVD new moon do prodeje. A taky kdy vyjde kniha Druhý krátký život Bree Tannerové?
  • your-darling

    :-)

    Team Edward... *4* *4* *4*
  • fakt hruza

    stmivani a to vse kolem nej? je to hrozna kravina!!!! a prej ze horor uz se bojim xD uplne kravina ja sem teda cekala nejakej horor ale jako hruza a furt o tom samym lidi ja vam chci jenom otevrit oci! prece zadnej Edward vam neskoci do pokoje jako upir! no uplna kravina! ten film me dost zklamal
    • Re: fakt hruza

      Promiň ale každý má jiný vkus.. jak říkaš o Edawrdovi a o tom okně..Ten film je Fantasy a trochu se očekává něco jiného nemyslíš ? :D :D *14*
    • Re: fakt hruza

      máš naprostou pravdu,ten film jsem dřív měla ráda,ale teťka se mi taky otevřeli oči.a nawíc je to totální slaďák,jak se píše v knížce jak bella furt omdlívá,bo jak nemůže dýchat když cítí jeho vůní a tkví srance *1* *1* *1* ,je mi to fakt k smíchu,přeco to ani není normální
  • kikinecka.kikisek

    pisnicka

    ahoj chtela jsem se zeptat jestli nekdo nvi jak se jmenuje ta pisnicka, jak ji Bella u Jacka v dilně vypne... prosim kdyby nekdo vedel napiste mi to uz sem docela zoufala dik moooooc
  • dotaz

    Ahoj milovníci Stmívání. Dá se New Moon už někde stáhnout v češtině??? Nějak si nevím rady......
    • Re: dotaz

      Myslím že ne...protože to není ještě na dvd chtěla bych se zeptat kdy by to mělo na to dvd vyjít
    • vrtulka

      Re: dotaz

      bohužel tě musím zklamat, ale v češtině to ještě neseženeš. počítám, že snad někdy v květnu nebo červnu *3*
      • Re: Re: dotaz

        Děkuji za odpověď, ale moc mě tedy nepotěšila!!!!!! *3* *4* Tak si ještě počkám, no.
        • Re: Re: Re: dotaz

          jmenuje se All I believe in od The Magic Numbers ft. Amadou Mariam *14*
  • Nový měsíc KINO

    Ahoj nevite nekdo jestli v kinech je novy mesic s ceskym dabingem nebo jen s ceskymi titulky??? Dik za odpoved =)
  • dowland knihy

    cau hrozne moc miluju stmivani ale ted su taky kvuli necemu jinymu protze vim ze sem kazdej den nekdo chodi :-) potrebuju sehnat 1.-5.dil sagy darrena shana ke stazeni ostatni sem cetla a aji sem je nasla ale tech prvnich 5 nikde nemuzu sehnat help me !!!! PS tyhle knizky + stmivani sou ty neej knizky(aji filmy) na svete!!!! *14* *14* *14* *14*
  • antidicaprio

    překlad

    ahoj,napsal by ste mi prosim někdo vzkaz jakmile nový měsíc přeloží?předem děkuji za ochotu ,máte to u mě. *4*
  • dd

    Ahoj máte rádí twilight sagu navštivte muj blog newmoonpage.blog.cz a okomentujte ho

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit