Přejít na výpis diskuzí

Nikdy to nevzdávej!

FILM 4.3.2007 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • werushkka

    Na nově

    Zrovna se koukám !! Libový..MOOC !! *14*
  • mamikalka

    nej

    je to super film na začatku sem i bulela hudak ten jeji bratr *9*
  • Re: Re: dotaz...

    Mám také dotaz, sháním tu písničku, co je úplně nazačátku, nevíte, jak se jmenuje?! *3* *3*
  • anda.pel

    Re: dotaz

    nebo taky na kinotip.cz
  • 3.blondynka

    Re: Re: dotaz

    Promiň mělo tam být koukej.xkrat.cz
  • 3.blondynka

    Re: dotaz

    Najdeš ho na kouke.xkrat.cz teď nedávno ho tam dali má to i skvělou kvalitu. *3*
  • 9.kajuska

    dotaz

    ahojky tenhle film jsem ještě neviděla ale moc bych chtěla jestli někdo víte kde bych se na něj mohla podívat prosím napište mi vzkas děkuju *9*
  • Re: dotaz...

    Ahojky. Jmenuje se Someones watching over me ..Tedy pokud myslíš tu poslední..papa
  • dotaz...

    ahoj ten film je moc pěknej a já bych se chtěla zeptat jestli někdo neznáte tu písničku ??? jak se menuje a jestli de normálně stáhnout ....díky =)
  • ....

    Jezdim na dovolenou do Chorvatska už 5 let na to stejný místo a poznala sem tam kluka,kterej je mu hrooozně mooc podobnej *14* *14* už se tam zase letos těšim.. *3*
  • mal.lketka03

    super filmik

    Moc krásnej film. Hilary Duff měla fakt hezkou roli. *1* TENHLE FILM JE FAKT DOBREJ. *1* *1* *3* *3*
  • nicole96

    filmik

    Upa nej good film..a hlavne ten Jay...ten je tak krasne!! *14* ....a Hilary Duff je skvela...nej herecka i zpevacka *3* *1* *1* *3*
  • plosim

    ahojky prosim nevi nekdo kde se podivat na film nikdy to nevzdavej v cestine??odpovezte na muj email.Díky *3* *3*
  • jééééééééé

    je to vááááááááááážně seeeenza film *15*
  • nikdy to nevzdavej

    ten film je uplne bozi ja ho mama pujcenej od kamaradky ale nejde mi to tak mi ho pls nekod z vas poslete *4*
  • wow...

    Tohle je prostě naprosto krásný filmík!!! Opravdu jeden z mých nejoblíbenějších, fakt krása, všem doporučuju, Hilary je fakt skvělá:)
  • jaja

    tento film je fakt super vyděla sem ho protože sme měli jednu kazetku kde hrála a jednou jaksme se na to dívaly tak od té doby na to pořád vzpomínám
  • JááJ

    Smutný film:)A krásnej Kluk:) *9* *14*
  • fact super

    fajne fact super film *14*
  • perfect ((:

    nwo thak on je perfect....mnaaam .. :)) ((:
    *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit