Přejít na výpis diskuzí

Námořní hlídka

FILM 20.1.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Best

    Best seriál kažždý den ho sleduji a povinně jen mě mrzí že už skončil
    • i_love_big_time_rush

      Re: Best

      on končí až zítra a taky bych chtěla aby nekončil a to mi zbývá se dívat 5.sérii na youtube jo a jinak si námořní hlídku 1. až 4.sérii si můžeš stáhnout na ulozto.cz
      • Re: Re: Best

        Ale ono je i víc řad ne?...Dívala jsem se na ulozto ale dala jsem tam Sea patrol...je to tam trochu zmateně ale je tam třeba s05E08..pochopila jsem to, že by to měl být 5 díl 8 řada...takže je jich asi i víc...a taky mě štve, že už to zkončilo...chci vidět jestli budou spolu Kate a Majk :D
        • i_love_big_time_rush

          Re: Re: Re: Best

          není víc řad na ulozto když si dáš znovu sea patrol s05e08 tak s05 znamená season 5 neboli 5.série a e08 znamená epizoda 8
      • i_love_big_time_rush

        Re: Re: Best

        proč se vždycky spletu končí to až v úterý
  • je swein v poradku skoda ze tam nehraje dal a v jaky rade umre baff *9* *13* *10*
    • Swain zemře na konci páté řady spolu s Jimem Rothem, když neopustí včas loď a ona vybouchne.... Baffer neumře je povýšen a přeřazen na jinou loď...
    • promn preklep až ted jsen se dívala swein umre v 5 serii a dílu 13 Báječný den
    • mám tušení že buffer neumře ale odejde a nastoupí na jeho místo Dutchy a swain neboj je v poho a hrát tak bude *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit