Přejít na výpis diskuzí

Námořní hlídka

FILM 20.1.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Silvie255
    Tahle stránka je o Mikovi http://www.facebook.com/pages/Ian-Stenlake-Fan-Page/247291375303447
  • Silvie255
    Jsem tady jedinej blázen do hlídky asine já o tom melu furt *1* *1* *1*
  • Silvie255
    číslo na Iana stenlakeho moc prosím *9* *9* *9* *9*
  • Prosim potrebuju wedet ve kterem dile 3 rady umre josh holidat neboli it prosim povezte
  • Jedině Spider a Buffer *14*
  • prosim posletemy cisla na bafra a swejna dolsi informace poslete na Sabinaksandrova@seznam.cz
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • ahoj vas film je nejlepsi prosim at my poslou cisla lidi bafra a svejna *4* prosim jaje myluji vas vsehny a moc my hibite kdyz na vas pomyslim tak se robrecim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *15* *15* *15*
    • Věřím, že se Ti tihle dva herci moc líbí, ale když už chceš svá vyznání lásky házet do éteru, tak by bylo rozumný se nejdřív naučit ČESKY!!! Klobouk dolů, tolik chyb pohromadě jsem už pěkně dlouho neviděla!
  • 5. řada

    Zdravím, nevíte někdo, zd je 5. řada naabovaná? Díky.
    • Ahoj bohužel není já ji taky sleduji na youtube v angličtině je to hrůza ale co bych neudělala
  • Poslední díl

    Škoda že to skončilo...ale je ještě dalších 9 epizod..končí to až 5 dílem 13 řady. V tom díle umře Swain a ještě jeden...na konci tohoto dílu je, že se Kate a Mike vzali a čekají dítě...(je to tam ke každýmu herci, ale mě zajímají hlavně ti dva :D)..takže je to takový ukončení těch dílů, aby jsme věděli jak by to asi pokračovalo...ale ten poslední díl je asi hodně zajimavej podle toho co jsem viděla na youtube...ale je to dokonalej seriál ♥
    • Silvie255
      Zemře Swain a Jim Roth( kapitán vojaků co požádal Kate o ruku)
    • i_love_big_time_rush

      Re: Poslední díl

      není to náhodou spíš obráceně končí to 13.dílem 5.řadou
      protože 13.řada není
    • Re: Poslední díl

      Ale bohužel na nově to skončio už 4. řadou a mola bys prosím poslat odkaz an to youtube nemohu to najít děkuji předem
    • Re: Poslední díl

      ahojda a kde najdu těch dalších 9 .epizod ?díky
  • Best

    Best seriál kažždý den ho sleduji a povinně jen mě mrzí že už skončil
    • i_love_big_time_rush

      Re: Best

      on končí až zítra a taky bych chtěla aby nekončil a to mi zbývá se dívat 5.sérii na youtube jo a jinak si námořní hlídku 1. až 4.sérii si můžeš stáhnout na ulozto.cz
      • Re: Re: Best

        Ale ono je i víc řad ne?...Dívala jsem se na ulozto ale dala jsem tam Sea patrol...je to tam trochu zmateně ale je tam třeba s05E08..pochopila jsem to, že by to měl být 5 díl 8 řada...takže je jich asi i víc...a taky mě štve, že už to zkončilo...chci vidět jestli budou spolu Kate a Majk :D
        • i_love_big_time_rush

          Re: Re: Re: Best

          není víc řad na ulozto když si dáš znovu sea patrol s05e08 tak s05 znamená season 5 neboli 5.série a e08 znamená epizoda 8
      • i_love_big_time_rush

        Re: Re: Best

        proč se vždycky spletu končí to až v úterý

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit