Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rod

    zdárek, nevíte prosím ve které epizodě je rod? hraje ho kevin smith,....ta epizoda měla vyjít roku 95,...díky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *3*
    • Re: rod

      ahoj ja som to tiez hladala na nete a docitala som sa, ze on hral v celovecernom filme o McLeodovych dcerach a az potom vznikol serial.
  • Prosbička

    Ahojky všichni....chtěla bych vás všechny poprosit o pomoc.Jsem velká fanynka tohodle seriálu,nevynechám už ani jeden díl.Ale začala jsem koukat od půlky třetí série.Tak teď sháním první a druhou a vlastně i tu třetí.A nevím kde to sehnat *9* .Byl by někdo tak hodnej a dal mi vědět na meil kde by to mohlo být???Super by bylo kdyby to někdo měl nahraný *14* .Kdyžtak se ozvěte....díky předem *3*
    • Re: Prosbička

      jak jsi dopadla máš to a nechceš se se mnou podělit.Jitka *4*
    • Re: Prosbička

      Ahoj ja mam nahrane prve 3 serie skusim to skusim to hodit na net.
      • Re: Re: Prosbička

        ahoj moc tě prosím můžeš mi to poslat na DVD poštou.Já nejsem nejmladší a neumím stahovat z net.Ráda ti zaplatím za Cd i poštovné.Určitě se mi ozvi.Dík Jitka *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: Prosbička

          Ale ja som zo Slovenka tak tam by bol trosku problem kedze nasa posta stoji nehorazne prachy
  • Pořád nad tím přemýšlím

    zajímalo by mě jestli ta smrt clare byla naplánovaná nebo jestli chtěla odejít?a z jakého důvodu?nevím kde to najít............................. .proč???????????? *7* *7* *7*
    • kalousovamarcela

      Re: Pořád nad tím přemýšlím

      Clair je 39 let,bezdětná,ze seriálu odešla,aby se mohla věnovat divadlu a hudbě.Také bude natáčet nový film COFFIN ROCK,kde hraje mořskou bioložku,která touží po dětech. *3*
  • proc?

    ahoj, nevite, proc autori nechali claire zemrit?...jinak Becky mi tam taky chybi..
    • Re: proc?

      autori sa rozhodli na zaklade rozhodnutia Claire /Lisy Chappell/ nepokracovat s postavou Claire.Lisa je vytazena herecka a sama sa rozhodla ukoncit ucinkovanie v seriali. Ale ze to spravia takto kruto to som teda necakala.
  • bílá, barva smrti

    Tak tenhle díl mě vážně sebral, bulela jsem jako děcko a večer jsem před usnutím měla pořád před očima mrtvou tvář Claire a Alexe. Sice jsem věděla, že umře, ale podívaná to byla drastická.Autoři to měli udělat nějak jinak, myslím, žé to nebyl dobrý nápad. Claire umřela máma, pak táta a teď sama. Myslím, že je to děsná opakující se historie. Ještě se na pár dílů podívám, ale bez Claire už to nebude ono. Byla nejlepší a až odejde ze seriálu i Tess tak na to koukat nebudu. To už by měli i změnit název seriálu, protože to s Mcleodkama nebude mít už nic společného. Ani Titanic mi tak nedostal jako smrt Claire. Vím, je to jen seriál, ale tohle bylo vážně drsný. Už jen ta scéna. Nutí mě dokonce přemýšlet o smrti. *9*
    • julie.net

      Re: bílá, barva smrti

      Přejmonovat by ho mli až odejde poslední ze ster Mcleodových, Jodi....
  • bila, barva smrti

    V patek jsem brecela jak malá holka. Uz jen ten nazev na zacatku se mi moc nelíbil, ale pak jsem si rikala, vsichni jsou stastni, to uz se snad nemuze pokazit. Kde se tam k čertu vzala ta rokle!!! Myslim, ze byli autori az moc kruti... *9*
  • To nééé

    Nikdy mě žádnej seriál nevzal tak jako tenhle a to víc, mě dnes dostalo, když umřela Claire, bez ní už to nebude ono, už to nebude ten seriál, kterej mě donutil, vždy sedět ve dvě u telky a nebo si ty díly alespon nahrát, já vím, je to jen seriál, ale mrzí mě to, že už to nikdy nebude takový.
  • super

    tento serial je super, lutujem, ze som ho zacala sledovat len pred par tyzdnami a este viac lutujem, ze som si na www strankach precitala ciastocne obsahy dalsich serii a teraz som nestastna, lebo Claire zomrie. To je otras, ako to mohli autori tak blbo vymysliet! Som rozhorcena, teraz, ked sa zacala jej laska s Alexom. Vobec si neviem predstavit, aky bude serial bez Claire.
    • Re: super

      Bez Claire bude určo nic moc, sice jak čtu příspěvky níže se ostatní teší na další díly, ale dle mě to už nebude ono. Hallmark, takže jsem odkázaná jen čt, ale to měnící se obsazení my vážně vadí. Měli to raději ukončit svatbou Alexe a Claire a dál nepokračovat. Ona totiž byla jedinečná a nikdo ji nedokáže nahradit!!!
  • :-)

    caute ja som len na 3 serii co dava Ct 1 ale ten serial fakt zeriem.nema chybu *14* je to taky super oddychovy serial, ktory tu uz davno nebol
  • mnotak....

    Hele lidi je evidentně cidět že tento super seriál má spousty fanoušků tak by sem tak y mohl nějaký zajít nnn?????? *8* *8* *9* *9*
    • Re: mnotak....

      Sem tu *1* Já tenhle seriál zbožňuju...
      nedivim se, že je v Austrálii nejoblíbenjší. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit