Přejít na výpis diskuzí

McLeodovy dcery (TV)

FILM 4.3.2007 
160 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • barunqa111

    **

    kouka se nekdo na mcleodovy dcery v 13:30 na čt1 jestli jo tk plosim mohl by nekdo napsat co bylo v dile kterej bude ve stredu 12.5.2010 na ty ct1 ja to nestiham tk plosim kdyby se na to nekdo dival *4*
  • barunqa111

    vsechny dily

    plosim nema nekdo vsechny dily treba na dvd nebo to nekdo dal na net a sou tam vsechny dily od prvni serie plosim napiste mi vzkaz nebo na email:barunqa111@seznam.cz
    plosim je upa nejlepsejsi serial
  • 8 série

    Ahoj, chtěla jsem se zeptat. Nevíte někdo kde najdu online na podívání všechny díly osmé série? Všude kde jsem hledala je to jen do 21 důlu...díky za odpověď *3*
    • truelove

      Re: 8 série

      ahooj 22 díl není nikde ke shlédnutí,jinak na ulož.to jsou všechny díly i nová 8.serie celá:-)
  • barunqa111

    fiona

    fiona je hrozna jako steve slibi ze rekne alexovi ze neni tehotna pred svatbou ae vona si ho vezme potaji a nerekne mu to a steve kdyby to rekla alexovi ted tk s ni nepromluvi FIONA JE PROSTE HROZNA *16*
    • truelove

      Re: fiona

      Wáááááá taky ji nemám ráda,vůbec se k Alexovi nehodí
  • barunqa111

    *

    ahojky prosim kde se daji stahnout vsechny rady plotoze je to upe nejlepsi serial napis ddiky predem V ČEŠTINĚ
  • skih

    ---

    nejradši mám tess *4*
  • baadmen

    ***

    čágo..chtěla sem se zeptat na jaké stránce si můžu přehrát všechny díly? :D pls napištee xD xD dííky *14* *1*
  • Jodi

    Ahoj, osobně jsem nejdřív měla nejradši Claire, pak Tess a když i ona pak odjela tak moje úplně nej nej Mcleodka je Jodi! :) J nejlepší! :)
  • kalousovamarcela

    McLeodovy dcery

    Tak nám dnes začal seriál,všeho nechávám a běžím koukat *3* *14*
  • Mcleodky

    Ahojky mcleodky budou dávat kocem roku od 1.serie a asi na jaře 2010 bude nasledovat poslední série..
    • pixle

      Re: Mcleodky scháním

      Ahoj napište mi prosím někdo jsetli nená někdo nějakou sérii na ClairandTessMcleod@seznam.cz moc vám děkuji...Sháním je pro moji nejlepší kamarádku ona je totiž uplně miluje a nevinehá ani jednu epizodu tak prosím ozvěte se *15* *15* *15*
    • Re: Mcleodky

      ahoj j a kdy presne a na cem ?pls napis :) pa mej se hezky!!!ja je taky miluju!!!
      • barunqa111

        Re: Re: Mcleodky

        davaji je v 13:30 ve vsedni dny na čt1
      • sp21

        Re: Re: Mcleodky

        McLeodovy dcery začnou dávat na ČT1 od pondělí 21.září ve 13:50 před Doktorkou Quinnovou.
    • ona003

      Re: Mcleodky

      budou je davat na ct1?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit