Přejít na výpis diskuzí

Mamma Mia!

FILM 29.7.2008 
111 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    užassssssssssss film texty překladu pisně Voulez vou Dej si řict *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • mama mia

    Mama mia je nej film na svete a nemuze se mu rovnat ani hsm1,2,3 i dyz jsoou dobry zalozILA JSEM BLOg o mama mia:mamamia97.blog.cz tak se kouknete jinak fakt nej filmík,hlavně meryl streep byla dobra-i ve zpevu i vhraní ale ostatní herci tak fajakt uzasny bestbest a jeste jednou bestbesttík,
  • iveta23.2.

    Mamma Mia

    Strašně pěkný film opravdu nemá chybu *4*
    já bych se na něj mohla dívat furt strašně se mi líbí *3* *1*
  • heath.4ever

    super

    Mamma Mia?nejskvělejší film který jsem za poslední dobu viděl.Skvělý písničky, skvělý herci, prostě úžasný.
  • kikines

    Je to hezkej film ...

    Je to good film nejvíc jsem se smála tomu ,,Harry nabíječ,, to byla fakt prdel *1*
  • fifakovaterka

    Mamma mia! a Meryl Streep

    Mamma mia! je prostě boží!!! Já ho přímo miluju přesně tak miluju i Meryl Streep je to moje nej nej nej nej nej nej oblíbenější herečka je to tak straštlivě dobrá herečka že jiná snad ani není přezdívá se ji KRÁLOVNA HOLLYWOODU!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Mamma mia! a Meryl Streep

      já jí taky miluju je jí plný internet hezky zpívá, hraje a vtipkuje meryl a pierce ve filmu jsou hezký pár *14* *14* *14* *14* je to ten nej fííííílm na světě meryl Streep budu milovat jako herečku navždy!!!!Moc bych se chtěla podívat na ten ostůvrk *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15*
    • Re: Mamma mia! a Meryl Streep

      Přesně jsi to napsala jako já!!!!! Taky Miluju Mamma Mia! a Meryl Streep *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MAMMA MIA

    včera jsem se vrátila z dovolené byla ksem na ostrově kde se natáčela mamma mia......
    • Re: MAMMA MIA

      a kterej to je a jak se to menuje kolik to stálo peněz atd.
  • baluska1

    VVV

    Krásnej filmíček
  • mikes38

    nwm

    mno ze by me tendle film nak vzal se rict neda ale nejni uplne nejhorsi

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit