Přejít na výpis diskuzí

Let’s Dance

FILM 4.3.2007 
131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SUPER

    superrrrr filmik,herci ale nejvic me dostali pisnicky! *3* *14*
  • Ten, kdo mluvi hovna tak at si nasere!!!!!!

    čauky lidi !!!
    Nevím sice proč se vám to nelíbí, ale je fakt dobrý!!!!! 10000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000 lepší než Honey !!!! to jo... a nevíte někdo náhodou jak se jmenuje ten herec co tančil s tou babou????? jestli víte tak pls písněte ... dík
  • Dá se to...

    Ten film neni buhvi co, jedina vec, co se mi tam líbí je závěrečný tanec. *4* Jinak si myslím, že tenhleten film nemá dej *9*
    • Re: Dá se to...

      Nedelej tady machry...ze to nema dej...bud si uplne blba....bo to mu nerozumis a nerozeznas film bez deje a film s dejem...a plnym obsahem...kazdy film ma dej jen ne u kazdeho se to pozna a dava to smysl...jenze tentokrat ses zmylila....tenhle film ma dej a je sakra videt...a jestli jsi slepa mela by sis poridit bryle...bo si aspon zajit na ocnii!Sbohem...inteligentko! *8* *13* *9*
      • Re: Re: Dá se to...

        Jo přesně naprosto s tebou souhlasim....btw: seš muj člověk :D *1*
  • Step up is the best !!!

    Krásnej film...ten hip-hop je tam sjůpa i tanec ale nejhezčí na tom filmu je Tatumek *14* *3*
    • Re: Step up is the best !!!

      Ten teploušek co se tváří jak buzerant je fakt trapnej,nevychovanej fracek usmrkanej
      • Re: Re: Step up is the best !!!

        nooo to bych chtěla vidět tebe a pak by se vidělo, gdo je tu buzerant !! *9*
  • step up

    Je to myslim dost dobry film.ale nejak extra mne neohuril.Mohlo tam byt treba vic tance.Az na ten konec,ktery je skvely.Libi se mi hlavne hudba.
  • Je to nuda!

    Ten film je nudnej! Absolutne se mi to nelibí a ta herečka je divna, ani neumí tančit *1* Je to hloupost! *10*
    • Re: Je to nuda!

      ty asi nebudes moc inteligentni slecna
    • Re: Je to nuda!

      Přesně souhlasim, taky bych tě chtěla vidět!!! je to úpa boží film a tancujou nádherně a ta hudba je skvělá a všěchno!!!
    • Re: Je to nuda!

      to bych chtěla vidět tebe *1*
  • pekny

    Ahojte kdo jeste nevidel tento uzasny filmesek tak at maka, jelikoz o dost prichazi. Je to fakt supr jak tanec tak i ty song
  • Choreografii

    Ahojky, je tu super film i herci, ale neměl by někdo třeba video o tom jak nacvičovali ráda bych to viděla???? Prosím *3* *3*
  • Step Up

    ten film je víc než boží.e mega boží.hlavně ty písničky.ty sou fakt best.hlavně ta u konce jak už tancujou fakt na ostro.ta je prostě hustá.ale nej je stejnak Channing.ten je úpa klááááááásnej a sladkej.a hrozně sexy. *14*
  • film sam o sobe nic extra..

    ..presne druh filmu, u ktereho jen co zacne, vite presne o cem bude a jak skonci..dost prumerna limca, ALE diky Channingovi jsem ho videla asi 5x(s pretacenim nudnych "black" pasazi:-)ten chlapec je sooo fucking HOT !!*16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit