Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    letopisy narnie... to je prostě skvělej film. Herci jsou užasný a děj taky. Strašne se mi tento film líbí, vydržela bych se na nej koukat celou dobu *14* *3*
  • Skandar

    Myslim že ze Skandara jednou vyroste docela pěkný kluk. Mě na něm nejvíc zaujaly oči. Jestli jste si všimli tak jsou takové hodně hluboké a tajemné a on jima umí hodně vyjádřit. Podle mě to nebude jen takový tuctový herec, na kterého lidi hodně rychle zapomenou. A to i proto že je velice temperamentní a živý.
  • barcax

    Re: Letopisy Narnie

    Souhlasím *4*
  • Re: supr

    Ahoj taky se mi libi film letopisy narnie natocili jste to fakt super i druhi dil je bozi a ty umis hrat nejlip. *4* uz se tesim az te zase uvidis.tak jestli ma nekdo wilovu adresi tak mi ji dej te wilova faninka kiki. *14* *14*
  • Letopisy Narnie

    Jo a ještě něco: s ,,Ďáblem" vůbec, vůbec ale vůbec NESOUHLASÍM!!!! Protože Letopisy Narnie jak:Lev, čarodějnice a skříň tak i Princ Kaspian jsou prostě ůplně ÚŽASNÝ!!!!!! Jsou prostě super je to bomba ty filmy ,,milý Ďáble" jsou mimochodem točené hlavně v čechách (v Adršbažských horách, Pražských uličkách a tak podobně)ty záběry z metra jak tam padá ta zeď (ve druhém dílu Letopisů Narnie:Princ Kaspian)byly také z Prahy!! A ještě první premiéra byla v Čechách takže i ti ameryčané to měli až po nás!!!! takže ..... *1*
  • Letopisy Narnie

    Letopisy Narnie jsou prostě SUPER!!!!!! Hrozně moc se mi líbí jak první tak druhý díl no je to prostě ůžasné!!!!! *14*
  • a

    Žádnej zázrak,je to ujetý. *5*
  • hezuu

    Nejlepší na celym filmu je Ben Barnes (princ Kaspian)!!! Pokud jste to etě neviděli, taq na to běžte, pač je to úúúžasnej film!!!
    Víc o něm se dočtete tady: degolka.blog.cz
  • úžasné

    Tento film je vážně úžasný........ . *14* *4* *14*
  • pěkné

    fäntasy to je moje...tenhle filmeček se obzvlášt líbí
  • krásný

    naprosto nádherný film!!!!!!!! *14* *14*
  • :-*

    já tenhle filmek sleduju páč je tam skandar:-)
  • supr

    Musím říct, že tento film se mi hodně líbil. Mám ráda filmy kde je hodně přírody a hlavně sympatičtí herci jako například William Moseley *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit