Přejít na výpis diskuzí

CSI: Kriminálka Las Vegas

FILM 23.12.2007 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli Taylor swift má Hlavní nebo vedlejší roli v Kriminálce Las Vegas. Děkuju za odpověd! *3*
  • ashanti.11
    nevíte někdo kde y se dal stáhnout 15 .díl 11.serie??? dívám se na t na tv joj a tenhle díl mi unikl kestli ano tak dejte plss vědět :DDD
    • http://uloz.to/xaXBUvG/kriminalka-las-vegas-11x15-po-cem-kdo-touzi-avi#download
  • :-)

    Kriminálka Las Vegas je SUPER.žádná jiná ne ní nemá.není tak trapná jako ty ostatní *13* *4* *14* *1* Kriminálka Las Vegas je NEJLEPŠÍ *1* *14* *4*
  • Konec Warricka

    Dneska jsem se dočetla,že letos končí Warrickovi smlouva a autoři Kriminálky L.V. mu nenabídnou novou *9* !!!Takže v Las Vegas končí a nebude hrát v dalších epizodách!!! *9* *9* *8* *16*
  • NEJ

    Tohle je NEJ klimálka ze všech *3*
  • Oprava NEJ

    Sorry lidi to byla kámoška mi to odeslala i s chybou... takže je to NEJ kriminálka *3* *1*
  • jolka1735

    Jolka1735

    jj fakt Krimoška je nejj!!škoda žhe Jorja odejde v 8.řadě je to moje nej herečka *3* *9* *16* *8* *9* *5*
  • dudliiinka

    super

    Ahoj lidi, tahle kriminálka je ta nejlepší co sem kdy viděla, fakt je nej. Ale taky mě hodně mrzí, že odejde Jorja, Gary a William. Bez nich to už nebude takový, ale máme před sebou ještě jednu sérii než odejdou.
    • konter

      Re: super

      oni odejdou?ale doufám, že tam Eric zůstane... *9* *8*
  • gunny

    Las Vegas

    No vy jste všichni smutní že Gary odejde,ale když zjistíte proč tak je to minimálně šok.
  • terezzka2

    Protože.....

    ....S Garym už nechtěli tvůrci spolupracovat,protože měl nějaké problémy s drogama (u něj v autě se prý našel heroin nebo tak něco) a navíc - když zrovna nebyl při smyslech,tak málem uškrtil svou tehdejší přítelkyni *9* Ale škoda ho je *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit