Přejít na výpis diskuzí

Kouzla Králů

FILM 23.12.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pohádka ..

    Třetí princ ? to je pěkná pohádka ? mno špatná není,ale není ani úžasná. Připadá mi chvílema vyvolává spíš deprese než radost. Pohádka má snad pobavit, rozesmát, měl by nám zůstat úsměv na rtech po jejím slhlédnutí ..to se mi teda po pohádce Třetí princ nestává ( nebo Sedmero krkavců). Tyhle pocity ale mám vždycky po pohádce Princezna ze mlejna a další nové pohádky ..právě pěkné písničky a taneční vystoupení v pohádce působí moc pěkně ..kýčovitý ? možná,mno a co ..kolik nových trapných filmů o sexu se teď natáčí ..jedna další pěkná pohádka to nezachrání ale zpříjemní den.
  • Mám to natočené

    Já jsem si to natáčela! *5* *15*
  • Re: -----

    čaulidi.víte že hlavní postavy brách chodí k nám do školy.Bydlej na samotě blízko Krásní Hory *1*
  • reniss-xd

    Vladan

    Ahojky lidičky, vím, že hlavní postava je neodolatelná, i u mě tomu tak je, ae zajímalo by mě, kdo hrál toho Vladan? Plsky pište vzkazy...díky...R. *7*
  • Re: Re: Naprostý děs

    Třetí princ je fajn, ale anděl páně?Beru Tadeáš(Martin) je krásnej, ale jeho hereckej výkon nestál za nic...nesmrtelná teta?nepochopím jak si tuhle pohádku někdo může vzít do pusy...jinej kraj...
  • nika.

    -----

    Hej lidi,jak vidim taky se vám kromě pohádky líbil i hlavní hrdina,tak se přihlašte do jeho fanklubu,zatim jsme tam jen dvě..... *3*
  • fotky

    http://www.nextfoto.cz/galery/prosi nec_2008/projekce_Kouzla_kralu_1/
  • Re: Re: Re: Re: Kouzla králů

    no ja vcera nasla ze on po maturite dva roky pracoval a sel az potom na vejsku a ze mu je 21 coz je blbost estli je tedka v tretaku a pred tim dva roky pracoval takze internet vladne svetu nu
  • mishqa

    POMOOOC PROSIIM!!!

    moc prosím nevíte někdo na jaké adrese se na tu pohádku znovu kuknout.. já sem jii viděla a je hrozně moc krásná... ráda bych se podívala znova.!!! *14* *14*
  • mishqa

    Re: konečně kluk co o mě zájem má,přitažlivost je jistě vzájemná..=)

    joo tadeaš je hezuu!! *14*
  • mishqa

    Re: Naprostý děs

    teda ty jsi dobře marný.. ta Pohádka bylo moc krásná... třetí princ a anděl páně.. mno tak to byly teprve blbosti... *5*
  • Fanfán ? Ani náhodou...

    Musím předeslat, že pana režiséra Zelenky si velmi vážím. Filmy Nesmrtelná teta, Requiem pro panenku, Karlínská balada, Rebelové, Hodina klavíru nebo nejnověji Kanadská noc, ukazují šíři a rozmanitost jeho režisérské práce. Kouzla králů se však ne zcela vydařila. Čím začít? Apelem na profesory JAMU, neboť mluva (dá-li se tak nazvat šumlování a drmolení) hlavního představitele Tadeáše byla otřesná. Není mi jasné, jak s takovou artikulací mohl projít do třetího ročníku. Místy mu nebylo rozumět vůbec a pokud promluvil, veškerý dojem (z jinak docela slušné pohádky) byl pryč. Martin Kraus má výraznou mimiku, neokoukanou tvář, ale to je bohužel vše. K tomu, aby se mohl řadit mezi herce, mu zbývá ještě předlouhá cesta. Mluvený projev, ať se vám to, milé fanynky, líbí nebo ne, totiž k hercově výbavě neodmyslitelně patří. Možná Tadeášovi a pohádce uškodila i přehnaná prezentace - člověk pak očekával něco velmi výjimečného a to se bohužel nekonalo, do Fanfána Tulipána má Martin Kraus skutečně hodně daleko. Překvapilo mě, že tak zkušený režisér, jakým pan Zelenka bezesporu je, se spokojil s takovým huhňáním, a že se o nápravu nepokusil ani režisér zvuku při postsynchronech. Co se týče samoúčelně vložené taneční scénky v pekárně, ptám se - proč? Takovéto choreografické "lahůdky" jsme vídávali ve filmech v 70. letech a pár základních kroků a la Ogoun už teď bohužel nikoho nenadchne. Když už tanec, museli by ho oba hlavní představitelé zvládnout, což se nestalo. Díky alespoň za herecký výkon pana Abrháma, který s věkem neztrácí nic na svém charisma, spíše naopak. Paní Šafránková se při tak malém prostoru (obrazně i doslova), který jí byl dán, vryla do paměti asi každému divákovi. A tak kromě již zmíněných manželů pana Abrháma s paní Šafránkovou zanechali pozitivní dojem i oba rodiče - p. Smutná a p. Skopal a samozřejmě kejklíř p. Dejdara. Tadeáš celkový dojem bohužel spíše rušil a princezna - půvabná, ale nemastná, neslaná. Škoda, snad příště. Budu držet palce.
  • armygirl

    Re: Re: Re: Kouzla králů

    ted sem zas na internetu nasla ze petře je teprve 19 *1* a pak se v tom vyznejte *1*
  • Re: Re: Kouzla králů

    to je blbooost aby mu bylo 26 , kdyz nekde psali rozhovor s nima a petra ( princezna ) rikala ze martin i kdyz je mladsii by byl uzasny zenich a petre je snad 22 bo 23 takze blbost aby mu bylo 26 *3* ale nevim neviim je to moznee
  • Re: Naprostý děs

    tak byla bych docela zvedavaa jak bys ty natocil ( a) necoo cemu se rika pohadkaa .....a pokud si myslis ze do pohadky nepatri pisnicky tak mi rekni jediny důvod prooc nee ..pohadku to zpestrii a doda ji to smrnc a v cem je jednoducha pohadka tak uzasna mi rekni ..takhle byla vynikajici ze je zase nicim jina nez ostatnii a to je plus preci nemůzou byt vsechny stejnee obycejnee ..... *4*
  • armygirl

    Re: Kouzla králů

    no to teda ne, hlasem možna ale vzhledem ani omylem *1*
  • Kouzla králů

    Lidi,Martinu Krausovi je dokonce 26 let...to byste neřekli co? *1*
  • Naprostý děs

    Něco tak hrozného se hned tak nevidí. Poslední opravdu pěkná česká filmová pohádka byl Třetí princ. Pak až Anděl páně. A jinak nic. Všechny nesmrtelné tety, princezny ze mlejna a podobné slátaniny mají jednoho společného jmenovatele: naprosté nepochopení toho, že v pohádce má být tajemno, napětí, romantika. Písničky a jiné estrádní kousky patří do jiného žánru. A pokud už humor, tak snad leda jemný, nevtíravý, situační - žádná sranda za každou cenu, pitvořící se čerti a podobné obludnosti. Prostě - jedině klasická pohádka je opravdu pohádka. Všechny pokusy o "vynalezení" něčeho nového jsou předem odsouzeny k tomu, aby se staly nesnesitelnou slátaninou. Hodnotit výkony herců v Kouzlech králů nemá smysl. Když není dobrý scénář, ani výborní herci to nezachrání.
    Chcete vidět opravdu dobrou pohádku? Podívejte se na Panna a netvor!
  • martin kraus

    martinu krausovi by mělo bejt v rozmezí 21-23 když studuje třetí ročník na JAMU ;) jinak pohádka suprová, pořád na ni koukám. Hudba taky moc hezká a o hlavním herci ani nemluvim:D fakt moc peknej kluk, stestí meli ti co ho už nekdy potkali:D..všechy písničky jsem sehnala jen závěrečnou "Kouzla Králů" kterou nazpívali Jiří Škorpík a Dasha, nemůžu nikde sehnat tak kdyby tu někdo našel dobrou kvalitku, tak dejte vědět. jinak pohádka má u mě 100% :-* *14*
  • kolik je tadeasovi ( martinovi krausovi)

    faaakt sladkeej hele lidi a nevi nekdo kolik tadeasovi jee ??

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit