Přejít na výpis diskuzí

Kouzla Králů

FILM 23.12.2008 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .........

    Prostě krásná poháádka! A ty písničky no prostě božííí! *14*
  • zpráva

    *7* *14* *3* *8* *1* *1* *3* *9* POHÁDKA JE HEZKÁ
  • zpráva

    pohádka kouzla králů jsem vyděla a byla moc hezká *1* a srandovní *1* moc se mi líbyla verča *3*
  • zpráva

    pohádka se mi moc líbyla i ty písničky co se tam zpívali prostě ta pohádka byla plná lásky jinže nevim kde si ji můžu koupit jako DVD. Tak se mějte verča *4*
    • Re: zpráva

      pohádka byla moc a moc hezká *1* *3* *1* *4* *3* *15* *8* *8*
  • Pohádka ..

    Třetí princ ? to je pěkná pohádka ? mno špatná není,ale není ani úžasná. Připadá mi chvílema vyvolává spíš deprese než radost. Pohádka má snad pobavit, rozesmát, měl by nám zůstat úsměv na rtech po jejím slhlédnutí ..to se mi teda po pohádce Třetí princ nestává ( nebo Sedmero krkavců). Tyhle pocity ale mám vždycky po pohádce Princezna ze mlejna a další nové pohádky ..právě pěkné písničky a taneční vystoupení v pohádce působí moc pěkně ..kýčovitý ? možná,mno a co ..kolik nových trapných filmů o sexu se teď natáčí ..jedna další pěkná pohádka to nezachrání ale zpříjemní den.
  • Mám to natočené

    Já jsem si to natáčela! *5* *15*
  • reniss-xd

    Vladan

    Ahojky lidičky, vím, že hlavní postava je neodolatelná, i u mě tomu tak je, ae zajímalo by mě, kdo hrál toho Vladan? Plsky pište vzkazy...díky...R. *7*
    • Re: Vladan

      Vladana hraje Michal Slaný
    • lucinkael

      Re: Vladan

      to nevím! *7*
  • nika.

    -----

    Hej lidi,jak vidim taky se vám kromě pohádky líbil i hlavní hrdina,tak se přihlašte do jeho fanklubu,zatim jsme tam jen dvě..... *3*
    • Re: -----

      čaulidi.víte že hlavní postavy brách chodí k nám do školy.Bydlej na samotě blízko Krásní Hory *1*
  • fotky

    http://www.nextfoto.cz/galery/prosi nec_2008/projekce_Kouzla_kralu_1/
  • mishqa

    POMOOOC PROSIIM!!!

    moc prosím nevíte někdo na jaké adrese se na tu pohádku znovu kuknout.. já sem jii viděla a je hrozně moc krásná... ráda bych se podívala znova.!!! *14* *14*
    • Re: POMOOOC PROSIIM!!!

      Na stránkách www.kinotip.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit