Přejít na výpis diskuzí

Kobra 11

FILM 4.3.2007 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kordelie

    kobra11

    je to užasný film i když ho dávaj jen jednou týdně gedeon burkhard alias chris ritter je moc hezkej semir gerkhan se zase líbí mojí sestřenici a o chrisovy se mi teď zdá každou noc pořád dokola a pořád je to ten nejhezčí herec pod sluncem a nemusíte hned všichni řikat že je hnusnej vaši oblíbenci taky nejsou dokonalí *13* jinak moc bezva film fakt *14* *14* *14* *14* *14* jo a ještě něco k chrisovy pokud se mu na fotce líp podíváte do očí poznáte v nich že je to moc milej herec já ho miluju *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • sarkach

    Nasazení týmu

    To jsou blbý díly - myslím to nasazení týmu , protože tam hraje nějaká kráva a nějakej postíženej maník.Já alespoň sleduji Kobru 11 na Nově pondělí večer a Kobru 11 mám na dvd ! *3*
  • Prosííím

    Chtěla bych vás strašně , ale strašně moc poprosit o název písničky , nebo případně download (tím líp) která byla v kobře 11 , série XII , první díl . Hrála tam u toho videa či co to bylo s tou holkou ...Prosíííím! Kdyžtak se ozvěte na mail Denca44@seznam.cz . Děkuji moc a strašně , strašně Vás prosím *9*
  • pompeje

    Kobra 11 je nejlepší seriál

    Sbírám z kobry 11 všechno co jde, fotky hudby díly prostě všechno, mám taky na mobilu už asi nejmíň 200 fotek. Kobra 11 je prostě suprová. Když jsem byl malý, tak jsem se na něj díval ale to byla náhoda to byly začátky, bál jsem se toho seriálu, byli mi asi 4 roky a teďka se dívám úplně na všechno. Líbí se mi v kobře 11 Semir Gerkhan (Erdogan Atalay), Chris Ritter (Gedeon Burkhard) a samozřejmě Jan richter (Christian Oliver), a taky se mi tam líbil tom kranich ale jenom trošku (René Steinke). Je tam těch herců víc ale všichni se mi nějakým způsobem líběj, až na 3 herci: André Fux (Mark Keller), Ingo Fischer nevím jak se jmenuje a frank stolte taky nevím jak se jmenuje.
    • tina11

      Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      já taky sbírám všechno ohledně kobry11 a herců z toho seriálku např. třeba v jakých filmech anebo seriálech hráli...taky mám plno dílků nahraných na VSH kazetě a pak DVD, které vycházeli v novinách...ale je to super seriálek *3* *14*
    • Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      Klempirova.k@seznam.cz
    • Re: Kobra 11 je nejlepší seriál

      ahoj ja mam asi 10dvd kobry a ja hledam obrazky kobry 11nemohl bys my je poslat na email prosim posli my fotky co nejdriv
  • Díly seriálu

    Ahoj můžete mi prosím někdo napsat kolik přesně sérií a dílů v jednotlivých sériích má seriál Kobra 11 k dnešnímu dni. Nemám vůbec přehled. Ráda bych si je nějak dala dohromady. Seriál se mi moc libí.
    Děkuji moc *5*
    • Re: Díly seriálu

      podívej se sem určitě to tam najdeš : http://www.afc11.cz/epizody04.php#n eprijemne
    • pompeje

      Re: Díly seriálu

      Jo, tak to nevím, ale jestli chceš vědět kolik dohromady tak nejmíň 500 *10*
  • drnda1401

    kobra

    uplne naj serial...iba ma strasne stve ze na markize ho prestali davat kvoli nejakej prituplej telenovele a novu nemam :(
  • Kobra11 v TV

    Ahojky...tak přesné datum vysílání Kobry11 na TV NOVA začíná 21. 4. 2008 od 20:00 a je to 11. řada.....po boku Semira se tu objeví Gedeon Bukhrad alias Chris Ritter a zde se rozloučíme s Tomem *9* *9* Já už jsem tyhle ty díly viděla TV Markíza a díly moc hezké... *3* *14* *1* *3*
  • Mám radost!!!!!!

    *3* *3* Počítám, že budou koncem dubna nebo na začátku května budou dávat na Nově německý seriál Kobra11, ale 11. řadu....Už se moc těším.... *14* *14* *1*
  • Kobra11

    Tento seriál mám hrozně moc ráda a ráda o tomto seriálu sbírám všelijaké informace a obrázky.....Také mám svůj vlastní blog - samozřejmě je o Kobře11....Prostě tento seriál je SUPROVEJ!!!!! *14* *14* *3* Díly můžu vidět i několikrát za sebou, když seriál opakují v telce...... *4* *3* *14* *14* *14*
  • Cobra11

    Nej seriál vůbec,znám každej díl zazpamět:-) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit