Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • katetit

    Jazyk

    Ahojk lidi....na diskuzi na lidé se rozjela jedna tková otázka a napdlo mě se vás tky zeptat.......Líbí se vám Karlík... víc v češtině nebo angličtině ???? *4*
    • JohanaNolanova
      Ahoj, noo angličtina je můj mateřský jazyk, takže dávám přednost v originále.. Depp tam má aji hezčí hlas, a některé vychytávky prostě nejdou do češtiny přeložit tak, aby byli stejně srandovní jako v AJ.. :)
    • zuzik-depp
      Já myslím, že asi v češtině, ale když jsem to slyšela v angličtině, nebylo to špatný *4* .
    • antidicaprio

      Re: Jazyk

      no mě to příde lepší v angličtině. je to přirozenější a navíc se mi líbí johnnyho hlas
      • zuzik-depp
        Já mám tky moc ráda jeho hlas! *14* Já ho přímo miluju! *14* Chewing gum is really gross, chewing gum I hate the most!! *1*
      • Re: Re: Jazyk

        Souhlas:)
        • jackie28

          Re: Re: Re: Jazyk

          asi tak *1*
    • Re: Jazyk

      ahoj...no tak me se asi vic libi v cestine..ale nevim jo...ja a anglictina no...raci bez komentare.....ty ses i na lide?? *4*
      • katetit

        Re: Re: Jazyk

        no jasný, ty ???
  • katetit

    Achoojk........

    Achoojk, tk co lidi ??? Co ste dostali k Vánocům ??? *7* *7* *4* *4*
  • super

    Karlík a továrna na čokoládu je nejlepší stejně tak jako všechny filmy kde hraje Johnny Depp protože já z celého svého srdce Johnnyho Deppa mocinky moc miluji ♥♥♥♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4*
    • antidicaprio

      Re: super

      prominˇ,fakt nechci bejt hnusná ale myslim že tu nikoho nezajímá jak ho strašně žereš,já ho mám taky ráda ale nemyslim že dělat z toho samí tutu nunu a johnnýsek sem a to mě ....tam ,je to troch moc fakt sorry je super jj ale co je moc.. navíc on má svojí vanesu tak nwm co řešíš jestli sníš? prober se *9*
      • jackie28

        Re: Re: super

        promin ale nemyslíš že je někdy dobrý utýct do světa snů?ne každej má třeba pohádkovej život tak proto je třeba fantazie lepší než realita....no a co každej někoho milujem kruci...i když je to pro nás nereálná bytost...ale ty asi nikoho nemiluješ tak nevíš jaký to je...celkem krásnej pocit žít ve snovym světě a bejt zabouchlá do hvězdy...
    • Re: super

      primo??? *5*
    • Re: super

      promin jo .... ale libil by se ti ten film i kdyby tam johnny nehral??? ... *3*
  • karlík nej film

    Mě se líbí víc karlík a továrna na čokoládu než piráti!!!Sháním ho jáko DVD kdo by mi ho mohl přepálit nebo napsat nějakou adresu kde toDVD májí za Míň jak
    300Kč
    • Re: karlík nej film

      zapomněla jsem sem dát mail!!!
  • Karlík a továrna na čokoládu

    Tenhle film je suuuue, je to jeden z nej na svetě. Já mám teda ráda hodně filmů s Johnym Deppem !!! *14* *14* *1* *14* *14*
  • Karlík a továrna na čokoládu

    tenhle film je nejlepší zjediných co jsem viděla fakt supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeer *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Karlík a továrna.....

    Film Karlík a továrna na čokoládu jsem viděla několikrát a tento film nestrací kouzlo *8*
  • film

    noprostě super film !!! miluju ho !!! *14* *4*
  • Chyba

    Hele já tu prostě nechápu, proč neni v hercích napsán Johny Depp ???
    • mileyhm

      Re: Chyba

      Jo a máš tam chybu ty píše se JOHNNY a ne Johny *3* *13*
    • mileyhm

      Re: Chyba

      představ si že hned první! *5*
  • best

    miluju filmy od burtona...navíc když tam je i Johnny...pak to nikdy nemuže bejt nic obyčejnýho *3* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit