Přejít na výpis diskuzí

Hvězdný prach

FILM 26.9.2007 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc krásnej film

    Tyjo, už poprvních třech minutách, co jsem si film pustila, mi bylo jasný že to bude něco fantastickýho. Ten film měl upe úžasnej děj, fakt krásnej příběh. Mě se to moc líbilo a rozhodně si to pustím ještě několikrát. Je k tomu krásná hudba, líbí se mi ta písnička u titulek, prostě 100% film!
  • ...

    svěží,vtipně pojatý děj,správně obsazené role a vznikne z toho stardust...moc pěkné provedení pohádky,jak pro děti tak i pro dospělé... *3*
  • Re: Hvězdný prach

    heh ty do Tristana a ja zas do Yvaine *4* ona je tam uplne uzasne a nejlepsi scena je jak mluvi s myskou(Tristanem) jaka je laska ...s ceskym dabingem dobry ale u originalu sem pomalu brecel *1*
  • Re: Re: Mrkněte na to!

    milá hanusko.papusko
    ten kapitán nebyl teplej ale slíbil svýmu otci že po něm bude létat se vzducholodí
    a že bude pirátem!!!!!!!!!!

    a neřekli mu buziku ale: klid kapitáne my vždycky věděli že si BUK *16* *10* *13*
  • Hvězdný prach

    je to krtě film uzasnej hlavně Tristan Thorn sem do něj blázen *14* * *14*
  • Hvězdný prach

    je to super film,dneska jsme byli se školou na tom v kině,souhlasím Lucikem-je sranda a romantika nechybí,....:)
  • ach

    prešvihla som ho v kine ale videla som ukažky asi je to poho film *10* *1*
  • Re: Mrkněte na to!

    uplne my mluvis z duse...hlavně De Niro me prekvapil v roli teplyho piratskyho kapitana... *1* nejlepsi tam bylo, jak ho jeho pirati nacapali v zenskych satech, a jeden z nich jenom :-My sme uz stejne davno vedeli, ze ste buzik... *1* *1* -to sem nemohla...
  • Mrkněte na to!

    Podle mě je to ta nejlepší pohádka, co kdy byla stvořena. Romantika zaručena, napětí nechybí, humor že byste se z toho někdy počůrali, perfektní kamera, neuvěřitelné efekty a hudba co se trefila do noty!!! :) *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit