Přejít na výpis diskuzí

Hvězdná brána

FILM 4.3.2007 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Názor

    Miluju Jacka,Samanthu,Daniela,Telc'a. Jsou skvělí! Tenhle seriál mě zaujal ze všeho nejvíc a chtěla bych pokračování, viděla jsem i film a jsem ráda že tento seriál vůbec vznikl. A seriál mě zaujal tím, že cestování mezi galaxiemi, jde pomocí brány a Iris. Prostě mě zaujala hvězdná brána, nejdříve sem to moc nechápala, ale pak jsem pochopila.Ta 4 patří do toho seriálu postavově i hercově, ti 4 sou neodlučitelní ať jsou tam jiní nahrazení, není to špatné ale není to ono. Nakonec ta postava jako je ta 1 čtyřka ať jsou v jakém koliv postavení je super a nejlepší. *14* *14* Myslím, že by bylo skvělé to jednou zkusit si takhle cestovat, ale to už je moje fantasie xDD
  • nej serial

    Jestli myslis jak jsou na tech fotkach tak to oni se brat nebudou ty fotky jsou z 10x6 skoro ke konci jinac moc dobry dil,miluji tento serial *14*
  • christn

    Super seriál

    Ahoj jen jsem chtěla říct, že kdyby si někdo chtěl koupit hvězdnou bránu seriál tak tady na tom odkaze se Hvězdná brána Sg-1 připravuje, ale ¨vyjde pouze tehdy jestli bude dost zájemců. Proto prosím, kdo chce napište svůj mail do seznamu zákazníků, ať ten super seriál konečně vyjde na dvd!!!http://www.filmcity.cz/inshop /scripts/detail.asp?itemid=15626&Te mplatesDir=dvd
    Jo jinak je to strašne dobrý seriál, akorát mě štve od epizody 9, že tam nehraje Richard Dean Anderson, bez něj to není ono sestava těch čtyř (Sam,Jack,T´ealc a Daniel) byla nej nej nej. A strašně mě mrzí, že nic důležitýho nedojde mezi Sam a Jackem, protože to by bylo super, jo ale toho se nedočkáme *9* No nic....
  • mamikalka

    nn

    jj tenhle seriál je super a napínavej mě hrozně baví *15*
  • ircovka

    ahoj

    Ahoj všichni,kteří sledujete pravidelně HB. Jen chci říct, že dneska tam přišel Mitchel a Jack odešel, takže už to nebude ono. Škoda. Jack,Sam,Daniel a Teaelc jsou a budou nej tým :SG-1
  • ircovka

    Prosííííím

    Ahoj všichni. Prosím nevíte někdo názvy písniček,které se objevujív Hvězdné Bráně? Prosím napište to tady nebo mě na e-mail:irca.hrebackova@seznam.cz
    Mocinky vám všem děkuji
  • ahoj

    ahoj to je ale blby ze se spolu libaji jen v časových smyčkach nebo 1000let př nl. našla jsem jedno super videjko http://www.youtube.com/watch?v=eLWU NmYfMcU *3*
  • mamikalka

    pls

    ahoj lidi mohl by mi pls někdo kdo se na to dívá každej den psát od po-pá
    co se tam děje?pls ja totiž jedu do italie a nebuduse na to moc tivat *9*
    tak předem dik *3* *4*
    • katy3

      Re: pls

      ahojky to nikdo nemusí na strankach hvězdná brána on-line by meli být vsechny v rozumne kvalite *1* *1* *1*
      • katy3

        Re: Re: pls

        tak boužel ted sem zjistila ze ji zrusili grrrrr *16* *16* *16* *16* *16*
  • christn

    POZOR!!!!

    Ahoj chtěla bych upozornit všechny fandy SG-1 aby se přidali na facebooku do skupiny Chceme vydat seriál Stargate-SG1 na DVD v ČR !!! Moc to pomůže vydání tohodle seriálu u nás.... Každopádně si to tam přečtěte sami :D Děkuji *4*
  • AHOJKY!!!!

    souhlas! ten seriál je nej(jen škoda ,že tam už neni O'Neill) *14*
    • Re: AHOJKY!!!!

      jn....měl boží hlášky........ a nejlepší byla ta jeho ironie..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit