Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • christine-horse

    RE HSM

    *1* *1* *14* *14* *3* *4* *15*
    SKVĚLÝ FILMEK!!!Je dobré že ho udělaly
    protože každý pozná jaké to je když její nejlepší kamarádka udělá to aby se neztýkala se svým klukem(kamarádem),a ty který jsou nejoblíbenější....,vidí že když žárlí atd že potom si to odskáče.
  • kataabara

    Soutěž

    Ahoj na mém blogu je soutěž s HMS, jestli chcete tak se přihlaste. Mějte se hezky!*5* Liduška.
    Adresa mého blogu je:
    www.lidulinda.blog.cz
  • debile

    ty sráči kamile drž hubu!kolik ti je že tuhle kravinu zbožnuješ maximálně 12 co?!ty seš taky čurák vid když neumíš ani základy pravopisu prudce se píše z d!!! ! *15* tak nedělej chytrýho..a jak si to tu pročítám začla s tim ta hanka a komentáře uživatele to je jedno sou rozhodně lepší než nějaký vyjebaný hanky *9* která se chová jako blbka..mimochodem kamil to je jméno jak pro nějakýho teplouše *15* *15* *15*
    • Re: debile

      Sice jsem ten film neviděl, ale ono nejde tak ani o něj, nechápu proč tak urážíš, se mu to líbí a hotovo i kdyby to byla sebevětší kravina, to za prvé, za druhé nikomu se nesměj za pravopis sám jsi teď napsal: prudce se píše z d, já bych to z vyměnil za s :-D :-D
      • Re: Re: debile

        High school musical se mi moc líbí.High school musical jsem poznala ve Švýcarsku(ch).Sice mluvily švýcarskou němčinou,ale to mě vúbec nevadilo... *14* *14* *1* *15* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *5* *5* *5* *3* *3*
  • dasdfs

    AHOJTE LIDI MÁM TU TED SLEVU NA SBIRKY...MAM ICH STRASNE MOC..A CHCI SE ICH CO NEJSKUR SBAVIT...JE TO SE SLOVENSKYCH ALE AJ S CESKYCH CASAKU NEKERE SU AJ S NEMECKYCH TAKE AJ S POLSKYCH CASAKU KDO BUDE MNET ZAJEM TAK NECH NAPISE NA MAIL 12lizzy22@azet.sk POSLU AJ FOTA JESTLIK BUDE TREBA
  • nigguzshka

    píčovina jak kráva

    je to teda pekná píčovina, fakt rachot...nechapu, jaxe to nekomu muze libit... *13* http://s14.bitefight.cz/c.php?uid=6 5092 *9*
  • otter

    trochu jinej pohled

    Vím,že Vás teď asi všechny namíchnu, ale je jen málo věcí, který nesnášim víc než fyziku,zubaře a Tokio Hotel a jednou z nich je Muzikál ze střední,moje představa o kvalitních hercích a filmech je prostě jiná,dyť se tu mluví o herectví, ne o hezkejch ksichtech...
  • hanka2341995

    HSM

    Tohle je prostě nej film. Byla jsem na HSM3 a je to fakt užasný!!
  • patuska7637

    super :-*

    *14* je to sweklý filmík :) *14*
  • m-i-l-e-y

    HSM

    jj no HSM je prostě nejlepší filmek... *3* Ale asi se mě nejvíc líbí 3 pak 2 a pak 1.... :-)
  • _roxynka_

    HSM je nej

    HSM je nejlepší film který jsem kdy viděla je tam vše cOo miluju hudba,tanec a zpěv a jěště k tOomu tOo maj krásně udělaný prOostě best fimík na světě....lepší jsm ještě neviděla.....
    PS:můj blOog:www.pepsynka.blog.cz o čem jiném než o HSM... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit