Přejít na výpis diskuzí

Muzikál ze střední

FILM 28.9.2007 
277 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • otter

    trochu jinej pohled

    Vím,že Vás teď asi všechny namíchnu, ale je jen málo věcí, který nesnášim víc než fyziku,zubaře a Tokio Hotel a jednou z nich je Muzikál ze střední,moje představa o kvalitních hercích a filmech je prostě jiná,dyť se tu mluví o herectví, ne o hezkejch ksichtech...
  • hanka2341995

    HSM

    Tohle je prostě nej film. Byla jsem na HSM3 a je to fakt užasný!!
  • ashley49

    Re: HSM

    souhlasím je to super filmík
    *3* *3*
  • patuska7637

    super :-*

    *14* je to sweklý filmík :) *14*
  • m-i-l-e-y

    HSM

    jj no HSM je prostě nejlepší filmek... *3* Ale asi se mě nejvíc líbí 3 pak 2 a pak 1.... :-)
  • _roxynka_

    HSM je nej

    HSM je nejlepší film který jsem kdy viděla je tam vše cOo miluju hudba,tanec a zpěv a jěště k tOomu tOo maj krásně udělaný prOostě best fimík na světě....lepší jsm ještě neviděla.....
    PS:můj blOog:www.pepsynka.blog.cz o čem jiném než o HSM... *3*
  • hanka2341995

    HSM

    Tohle je prostě úžasnej filmík! Všichni kdo řikají že je HSM trapárna tak je to jejich názor jejich věc!! Tak ale proč stím otravují ty kterým se tenhle filmík nelíbí?! PRO MNE TO STEJNĚ BUDE FURT TEN SUPROVEJ FILMÍK!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • HSM je nej!!!

    High school musical je ten nejlepší film na světě...miluju tenhle film...je nejlepší on the world!!!!!!!!!!!!!!!!Už se sice opakuju ale já si nemůžu pomoct!!!Když *14* Corbin alias Chad *14* je tak suprovej!!!!
  • hanka2341995

    HSM

    Hsm je suprovej fimík!!!
  • hanka2341995

    Pro všechny fanoušky

    Omlouvám se že jsem to tu tak zamořila tim že jsem se hádala s tou blkou! Doufám že vás to neodradilo a klidně pište sem dál!! Pravda je že vždycky budou lidi kterým se teto super filmík nebude líbit, ale to je už lholt jejich problém!! Lezou sem jen proto aby nás naštvali a já na přišla až dneska. Takže se všem fanouškům omlovám!! Ahojky Hanka
  • darkdragonfly

    ???

    tak tohle sem moc nepochopila... Přijdu se kouknout jací vlastně sou fandové HSM a vidim todle.... První strana takový nadávky až se mi dělá nanic...Naprosto chápu že se někomu tenhle film líbí a stejně chápu i ty co se jim nelíbí ale říct si tak hrozný věci kvůli filmu? Tak si říkám, takový ubližování kvůli prkotině... no dostaly ste mě holky *9* *9* *9* *9*
  • hanka2341995

    ty jseš ale na palici

    Radši být stará panna než být tak blbá jako seš ty!! A jentak mezi náma je mi 13 a chodim do 8.!! A radčši si budu hrát s barbínama než si hrát s hovnama jako ty!! Seš trapná jako shody ve výtahu!! Neřikal ti někdo už že štětky jako ty patří do záchodu?? Ne?? Tak to já jsem nejspíš ta první která na to přišla!!
    NE NESTAČÍ MI TO!!! *4*
    P.S.: Nezapoměn napsat: oháníš se tady kecama typu nebo takže se vzchop na něco lepšího než!!! Seš stim akorát trápná!!!
    Jo a HSM je super filmík !!
  • Re: Re: Re: Re: High School Musical

    miluji zaca efrona(troe boltonna)
  • Re: Re: Re: High School Musical

    ahojda lidicky jsčem to ja ano zaca holcina bude taky pokracovani high school musical maturitniho rocniku ano je to pravda vymaturovali jsmevsecky rocniky ja zac chad a zaca sestra Taylor Effronovaa *14* *14* *5* *15* budeou dily az do 7 sedmicky!!tesie se na vas Troy boltoon Gabriela Montez a Chad z Tailor pa zboznujeme vas a dovolte abych vam rekla ze jste srdecne zvani na vystoupeni kde jse muzete snamy vyfotografovat a holky muzou polibit Zaca Efrona a kluci me Vanesku Hudgens je to uz za 2 dny ovocny trh u ledu je tam obchod myslbek a tam na lede bude zahajeni je to 13.prosince 2008!!v 22:00 to je v 10hod vecer tesime se na vas papapapa
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: High School Musical

    jj super lol proste rofl ¨nejlepsi romanticky film bude doufam pokracovani ale trojka se vam povedla zac je proste muj bratr a mam ho ze vsech nejradsi je to krasny muzsky nezavidte holky barbienky jen ja ale zaca mam a ma me rad pa jeho sestra Taylor Effronovaa!!:) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Hi everybody !!

    tam chybí-I a write
  • Re: fuj

    se dilinka,ale dylinka,ale to je zřejmě nad vaše chápání.
  • Re: Re: Re: Re: o-ou

    je to velmi hezke
  • Re: Troy

    fuj fuj fuj fuj fuj fuj hnus
  • hanka2341995

    Re: Re: Re: Re: Re: fuj

    1. Pro tebe nejsem žádný zlato!!!

    2. Ty tvoje keci rozesmějou a strapněj tak jedině propisku!!

    3. Neboj se já ti tvůj plac neukradnu já mám totiž na víc!!

    4. Ten kec o vile a o tom že máš ferari ti teda strašně žeru!!

    5. Proč bych měla líst k tobě domů do kanálu?? Já mám radši popelnice! *1*

    6. High shool musical je super filmík a nějaký tvoje blbý keci na tom nic nezmění!!


    7. Tak sklidni hormony nádhero!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit