Přejít na výpis diskuzí

Forrest Gump

FILM 4.3.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FG

    Tak na tento filmecek se muzu divat i trikrat po sobe, je to ten nejlepsi film, ktery jsem kdy videla, humor, romantika, art i drama. Uzasne hefty, uzasny vykon vsech postav. A Tom? Krásný oči... *14*
    • Re: FG

      Přesně!! Taky Toma zbožňuju.... Jo a na tenhle filmík bych se mohla taky dívat furt, vždycky u toho brečim jak malá :) *14*
  • Pisnicka kdyz Jenny chce skocit

    Cau,
    chtel bych se zeptat, jestli nekdo nevi, jaka pisnicka hrala u toho jak Jenny chtela skocit z toho balkonu. Piste klidne na mail.
    Diky
  • maikl386

    film

    tohle je snad jedinej pořádnej film...
  • ori

    Prostě Forrest

    Někdy má asi člověk málo kamenů...
  • tereza009

    Newim

    Život je jako bonboniéra - nikdy nevíš, co ochutnáš...

    Vždy když to slyšim nebo čtu tak newim , prostě mě najednou tak chytne u srdce.
  • miley.the.best

    Nej film

    Nejlepší film, "úplně nejvíc nejlepší přítel", "máma vždycky říkávala, život je jako bonboniéra, nikdy nevíš co ochutnáš", dokonalost! *14*
  • simska22

    nejvic nejlepsi film

    to je ten nejvic nejlepsi film uz sem ho vydela jako malinka hrozne se mi libil pak sem na nej zapomela a tet sem ho znova vydela. upe me to celi dojalo
    • ori

      Re: nejvic nejlepsi film

      Mě dojímá tvá žalostná znalost základního pravopisu *9*
  • Forrest Gump

    Stoprocentní výkon Toma Hankse o dalších sto procent pozvedl dabing Vladimíra Dlouhého - to prostě nemělo chybu !!! *14*
  • calli.

    Forrest Gump

    Ten film je dokonalej . A Tom Hanks to zahrál taky dokonale . Neni co dodat , dokonalost
  • nadhera

    nadhernej film, ale nekdy trochu smutnej *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit