Přejít na výpis diskuzí

Chuck

FILM 12.4.2009 
37 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejj

    chuck je nej serial divam se na nej na prima cool od pondeli do ctvrtka a uz asi skoncil ale nevim jestli jo ale chuck dostal intersekt z hlavy *3* *3* *1* *1* *1*
  • beik

    0071

    jak to skoncíí???
    *7*
  • beik

    007

    ja už vím jak to skončí super !!!!!!!!!!!!!!! *1* *1* *3*
  • ???morgen???

    ahojky..já vim!!..chuck je fakt božííííí...nevíte jak se jmenuje herec...který hraje Morgena...???dekuju... *7* *3* *5* *4*
  • mrpavelmartin

    Re: chuck

    Chucka dávaj od pondělí do čtvrtka
  • mrpavelmartin

    Re: Chuck je prostě Chuck

    mas pravdu ja Chucka tak zbožňúji !!
  • mrpavelmartin

    Re: ♥

    jj vid nej film ja ho taky zeru a nevis jak se jmenuje ten John Cesie nebi nejak tak *7*
  • mrpavelmartin

    Chuck

    Je to nej upa film *15*
  • Je to nejky serial!Já sem do něj CWOK! *1* Štve mě že do rolí nedali Zachari Leviho a etě víc rolí...Chci aby natáčeli co nejvíc dílů!Prostě to nemáá chybu! *14* Od prvního dílu se na Chucka dívám a etě sem si nenechala ujít ani jeden díl!
  • xxtinaas

    Jsou normální?

    Jo ten seriál je skvělej...
    Hele když jsem se koukala na obsah herců tak oni tam napsali i lidi co tam hráli pár vteřin a Zachariho Leviho vynechali... co je to za demenci?? *8* *8* *1* *1* *1* *1*
  • vininka

    Re: Petra

    ted už i ve čtvrtek
  • michalenka

    Chuck je prostě Chuck

    Kluk, kterej nedodělal vejškum a stal se přitom velmi velmi důležitým člověkem pro vládu. Je roztomilý a legrační a já ho zbožňuju *14* ! Ale i tento serial má své chyby. To mi však vůbec nevadí, protože Morgan zase udělá něco po čem bude dlouho prdel *1* ... A co dodat k závěru? Ať Chuck se ještě dloho dlouho hodně dlouho vysílá a to nemyslím jenom na prima cool a iserialech.sk, ale i na jiných programech a také ať se ještě natáčí hodně dílů *3*
  • Petra

    chaucka dávají v pondělí,uterý a středu na prima cool je to fakt super nenechte si ho ujít *1*
  • kacule159

    super

    Tenhle seriál úplně žeru je to něco novýho a hrozně vtipnýho něco James Bond trdlo *3* *14*
  • vittan

    Re: Re: chuck

    Díky *3*
  • kate.9

    Re: chuck

    ahoj .. chucka davaj kazdou stredu na PRIMA COOL ve 20:15
  • vittan

    chuck

    au kdy dávaj chucka v televizi , jaký dny?díky *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit