Přejít na výpis diskuzí

Chlapci a chlapi

FILM 24.6.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oznámení: Dne ze 3.-4.8.2013 náhle zemřel Jiří Kopta(představitel Honzy).Upřímnou soustrast a čest jeho památce.
  • Chlapci a chlapi je neskutečně ideologická slátanina "mistra" Sokolovského který stvořil zrůdný seriál Okres na severu... Bojkotujte tyto seriály poplatné ošklivé době rudé diktatury... *16*
    • nika1991
      *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Tak mě tak napadlo,že tu zatím není/nebyl příspěvek od někoho,kdo hned pomluví seriál a začne se ohánět komunismem a propagandou..gratuluju,tobě se to "povedlo"..tvůj debilní příspěvek sis mohl odpustit,jenom nám hyzdí zdejší diskuzi.. *7* ..fakt "děkuju".. *6*
    • Já v té době na vojně byl, a bylo to ještě horší , v seriálu je to hodně růžové *3* v televizi se dají vidět větší zrůdnosti, tohle už nikomu neuškodí
  • Je to paruka?

    Má v tom seriálu Martin Zounar paruku nebo ne?Mě ty vlasy k němu nějak nejdou. *7*
    • Re: Je to paruka?

      paruku mel akorat v prvnim dile...a meli ji vsichni..pak je preci strihali..
  • lissi112

    Lež

    Taky nemůžu pochopit jak někdo může napsat,že tam mohl hrát.Vždyť je to úplná kravina do nebe volající!!!!!!
    Sice hrál Kryštofa Rozrucha,ale ve filmu U pokladny stál,který zde není zaregistrovaný,což je velká škoda,protože je to jeden z mých nejoblíběnějších filmů s Vlastou Burianem. *10* *5* *16* *8* *13*
  • Chlapci a chlapi

    jaký tele napsalo že seriál chlapci a chlapi je s Vlastou Burianem, ten film kde hrál jako zdravotník Rozruch se jmenoval "U pokladny stál" telata!!! *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit