Přejít na výpis diskuzí

Červený trpaslík

FILM 4.3.2007 
54 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lenniesenka

    Polymorf1

    joo já mám nejraděj Listyhoo a kocour taky není špatnej a pak tu je samozřejmě rimmerák z koho by si dělali všichni srandu kdyby tam nebyl že, takže je důležitý, ale nejsympatičtejší je mi listy:-)
    LISTER: (Naprosto bezhlavě křičí) Zbláznily se mi trenýrky - scvrkávaj se! Ježiši! Moje spodky, jsou živý a zmenšujou se!!! (LISTER padá zády na zem a svíjí se v bolesti) Pomoz mi, prosim tě, Krytone, pomoz mi, prosimtě, pomoz mi!!!

    KRYTON si kleká a pokouší se LISTEROVI trenky sundat. RIMMER vchází a vidí zezadu na KRYTONA, který klečí přímo mezi LISTEROVÝMA nohama, navíc se stále zapojenou rourou v tříselné zásuvce.

    LISTER: (Stále se divoce kroutí) Sundej mi je, stáhni mi je! Servi je ze mě!!!! No tak, Krytone. Snaž se…, no!

    RIMMER: (Nevěřícně stojí a říká LISTEROVI) Nemůžu říct, že mě to zas tak moc šokuje... ty přeřízneš cokoliv, viď?!
  • nové díly

    Red Dwarf je celý boží.Mimochodem, víte o comebacku ?4 nové díly, víc zde: http://britskeserialy.cz/content/vi ew/194/26/
  • janeinka

    Re: Re: trpaslík

    To teda nebylo. Ono by to bez nikoho kdo tam je nebylo ono *1* Nej seriál co britové vymysleli *15* Árný je skvělý *1*
  • janeinka

    red dwarf

    ja miluju díl Karanténa *14* už vůli "panu Filutovi" *1* *1* ale jinak jakože moje nejmilejší postava je jednoznačně Árný Jidáš Rimmer *1* Listy je taky sympaťák, ale na Árnýho nemá *1* a mega hláška (mega hlášek je šíleně moc, ale jedna z nejlepších ) je tato:
    LISTER: Nejsem tlustej, jsem udělanej!
    RIMMER: Ty jsi nikdy na přírodopise nedržel žábu za hlavu? Víš, jak je to její bříško vyboulené nad hubenými nožičkami. To je obrázek, jenž vidím, když ráno seskakuješ z palandy.
    *15*
  • anetak20

    Eso rimmer

    A Eso Rimmer je fakt taky borec ne??..a gelfové a řeč jejich.. *1* *1*
  • Přeřeky

    dobrý sou taky DVD Smegs Up a Smegs Out
    ty sou plný přeřeků a je tam i alternativní konec (ten je i www.youtube.com ale anglicky)
    Aly u Nás to nevyšlo škoda (leda si to stáhnout a stáhnou¨t k tomu titulky jako já a jet fakt prdel!!)
  • Kryťák

    Good hláška
    Kocour : Já nejsem Dwane Dibbley ?
    Kryťák : Ne
    Rimmer : Já sem Rimmer ?
    Kryťák : bohužel
  • Re: red dwarf

    a nebo televize Kryton,ta je taky dobrá
  • Re: ♥

    Arnold je nejlepší
  • hanichka

    Nové díly

    Budou nové díly!Jsem nadšena, to se musí oslavit, přineste recyklovanou moč *1*!
  • minka

    ja na2

    en ten tíky, dav maníky v raketě svý mám, neptun pluto, je mi líto a bolí to,tobě vale dám! *4*
  • lennina

    jo trpaslíka mam fakt ráda,nej postava je Rimmer ale sympatickaj je docela i Lister *4*
  • Re: trpaslík

    joo bez kocoura by to nebylo ono......
  • iracek

    Re: nic moc

    A co sleduješ ty? Ordinaci v Růžové zahradě? *1* Jak říká kolegyně - jde o to ty vtipy chápat, ale jestli je to na tebe moc složité, tak mám pro tebe typ... Jeden pořad běží každý den večer, jmenuje se Večerníček, tak zkus třeba tohle... *1* A na Trpaslíka se nedívej!
  • dvd

    jestli to ještě nevíte, tak teď každý čtvrtek vychází červený trpaslík na DVD. Každý čtvrtek vyjde jedna série!!! *15* *15* *15*
  • Re: nic moc

    vono de taky vo to, ty vtipy chápat *3* ale tvůj názor ti neberu *5*
  • nic moc

    Mám ráda anglický humor, ale tohle mně nebere.Je to blbinka, nechápu, co na tom vidíte.Jakože ano, jednou za seriál se člověk zasměje, ale vy z toho děláte kult, a na to ten seriál hodnoty fakt nemá *13*
  • Trpaslik do mobilu...

    Pokud nemuzete sehnat nektere dily zkuste stranku www.zkouknito.cz pod jmenem cerveny trpaslik nebo red dwarf...je jich tam celkem hodne...a jestli si chcete stehnout nejaky dil do mobilu tak kliknete na www.uloz.cz dejte si videa a najdete si trpaslika...ale upozornuju-je u toho docela spatna kvalita zvuku...:-(((
  • Novy clen fanklubu...

    Uz jsem videla vsechny dily trpaslika...asi tisickrat!!!ale stejne me to nikdy neprestane bavit!Tohle me vzdy dokaze zarucene rozesmat:-))) *1*
  • Re: red dwarf

    hmm...a když se koukneš na stránku www.cervenytrpaslik.cz,tak tam máš o tom seriálu úpa všecko-i jejich hlášky. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit