Přejít na výpis diskuzí

Teorie velkého třesku

FILM 14.1.2009 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • penny je uplne blba vubec se do toho serialu nehodi
    • no, ale o tom ten seriál je ty se spíš nehodíš k jeho sledování ale nic proti :p
    • Luffik123
      o to jde, že penny je jiná o to je to vtipnější ptž ona o vědě vůbec nic neví :) je to kontrast mezi borcema ve vědě a ženskou která o tom ví uplný kulový :D :D
  • Luffik123
    tbbt je nejlepší seriál ty jejich hlášky mě dostávaj dabingy u některých filmů nestojí za nic ale tady si myslim, že dabéři odvedli dobrou práci ty hlasy pasují k postavám. Naučit se monology a dialogy co má sheldon to chce hodně dobrou pamět *15*
  • Sheldon je naprosto úžasný!!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • vyvoj robota

    Ahoj, nekde jsem na netu videla tricko s obrazkem ne vyvoje cloveka ale robota, ted ho ale nemuzu najit, nemate nekdo odkaz? diky
  • Znělka

    ahoj nevite kde bych stáhnula úvodní znělku?
    • saharagd

      Re: Znělka

      http://uloz.to/1760052/Barenaked_La dies_The_History_Of_Everything.mp3 *1*
  • vesper23

    originál je nejlepší!

    Já jsem shlédla všechny díly v angličtině a jejich originální hlas je 100x lepší než český dabing! Ne že by se naši dabéři nesnažili, ale Sheldon se svým skutečným hlasem je prostě nepřekonatelný!!!
  • anet2106

    BBT

    The big bang theory na dvd!!
    Všechny díly první serie se dají koupit na dvd za 18dolarů a poštovné za 5 dolarů, což je docela levné. Doporučuji objednat na amazon.com !! *3*
    • bugra

      Re: BBT

      lepší by byly v čj :)
      • teorie vel. třesku je vážně výborný serial.a navíc není tak sdlouhavěj .je velice dobrým hercem představitel sheldona proste je ten typ chytrolína,a penni je taková bláznivá blondínka.líbí semi spíš cz dabing než jejich originál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit