Přejít na výpis diskuzí

Netvor

FILM 15.6.2009 
43 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nevíte kde se to dá stáhnout v ČJ moc plosím DĚKUJI *1* *4* *3* *15*
    • Stáhni si to na ulož.to je to v českém dabingu a dobré kvalitě super....
    • Ahoj, už máš ten film?. Jak se Ti líbil?. Docela ráda bych s někým o tom pokecala. Hlavně ohledně toho konce, jak jsem ted napsala do diskuze... *3*
  • prosím nevíte kde se ten film dá stahnout nemůžu to nikde najít.....moc díky *3*
    • LilyCampbellBower
      Na ulož to nebo si ho zkoukni na YT
  • hmm

    Jste vůbec v pohodě? Že sem někdo napíše: "Bez Vanessy by ten film za nic nestál" nebo nic podobného.. ?! Možná, kdyby už ten film někdo viděl, byla bych ticho, ale když jste to ani neviděli?! Nikomu neberu názor na Vanessu, ale tohle konkrétně je fan diskuze k FILMU Beastly, né fanklub Vanessy Hudgens.

    Já osobně se budu na film Beastly těším proto, že se mi líbí námět, co jsem viděla spoilery tak i zpracování a přijde mi to jako zajímavý film, který by mě mohl něco zaujmout.
  • renatqaa

    ??

    Aooj neví někdo kdy to bude u nás dole jsem si četla že v květnu ,ale nemůžu nic o tom najít jestli je to tak ...takže dkyby někdo věděl pls řekněte ..=)Dííks
  • OMG!!

    Proč se tu hádáte kdo je lepší a kdo je špatný je hnusný od lidí co říkají že nemáš pravdu Vanessa je kráva atd.... každý má svůj názor tak mu ho nekažte a neodsuzujte ty co jí mají rádi jsou taky normální jako i ty co jí nemají rádi každý má svůj názor tak to hned neodsuzujte vy taky nejste nějaké hvězdy a nedokázali jste ani polovinu co ona já nejsem teda zrovna fanynka Vaness ale neříkám že je špatná protože nějaké role zahrála líp než kdokoli jiný neodsuzujte Vaness ona bás taky nepomlouvá na veřejnosti tak jí nechte a nechte lidi co jí mají rádi ale vy co máte radi Vaness neodsuzujte ostatní herce,zpěváky..apod...KAŽDÝ MÁ SVŮJ NÁZOR ALE NEODSUZUJTE JIM HO ae já se taky na ten film těším ne protože tam hraje Vanessa,Alex nebo Neil těším se protože jsem koukala na děj a je to zajímavé a proto se na něj těším.....mimochodem nikdy jsem nekoukala na film kvůli herci
    • klaruska44

      Re: OMG!!

      ano tak!
  • matulinek

    ...

    Už se těším *14*
    • puspuspusinka

      Re: ...

      Yeah ... já taky a děsně moooc ... miluji Alexe ... *14*
  • Kdy?

    newíte někdo kdy to asi bude u nás v kině ? *7*
    • Re: Kdy?

      odložily to na květen 2011 pokud jsem to pochopila dobře *9*
  • tatkova

    Tatkova

    Já už se tak těšímmmmm *1*
  • kikiss11

    BEST!!!

    Já už to chci vidět!!! *14* *14*
    • kajuska4

      Re: BEST!!!

      já taky *14*
      • kikiss11

        Re: Re: BEST!!!

        jj *14* *14* *14* *14* Nessy je nej!!!!! *14* Mooc se těším!!!!!!!!!! *14* *14*
  • neil

    a co tam hraje Neil Patrick Harris???
    nevíte někdo? je to moje motivace!! *14* *14*
    • sellyboo
      Já newím...Ale je to můj nejoblíbenější herec a k tomu i nejhezčí...Zbožňuju ho <3... Na ten film se těším...zrovna si ten film stahuju...s titulkama ,ale newa... <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit