Přejít na výpis diskuzí

Avatar

FILM 30.1.2009 
217 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojte

    já bych taky pandoru nezničila.ale lidi bych vybombardovala!!!!!! *16*
  • c.nancy

    tem kmu se to nelibi

    Ti kterym se avatar nelibi jsou zrudy.a asi nemaj v sobe dusi.jde uz jenom o pribeh ktery ma treba jen prinutit lidi k zamysleni.vy kteri pisete takovy sracky jste asi ti ketri by se pridaly k tem co by pandoru znicily.jste ubozi.jen ta priroda a postavy a hlavne soudrznost kmene,tak by jsme se nikdy my lidi nechovaly.ti kteri maji dusi a srdce tak v tom pribehu zily prozivaly kazdou napjatou sekundu.aji mozna uronily slzu tak jako ja.musela jsem jit po druhe do kina abych to znovu videla.je to proste nadhera.
    • sweet.anne

      Re: tem kmu se to nelibi

      Pěkně napsané. Souhlasím.
  • AVATAR V 3D

    Dneska jsme na tom byli se třídou v Praze v 3D a je to nejnádhernější film na světě!!!!!!!
    • Re: AVATAR V 3D

      ano ale i s titanicemprotože jsou oba mooooooooooooooooooooc krásné *14* *14* *14*
  • Doporučuju!

    Komu se Avatar nelíbí, je mi to jedno, ale podle mého názoru je to jeden z nejůžasnějších filmů z této doby.. *14* Kam se na Avatar hrabe Stmívání, High School Musical,..atd. Avatar se natáčel a tvořil 15 let a každý kdo má rád fantasy filmy by se na to měl podívat, vlastně každý kdo má rád filmy typu: Harry Potter by se měl kouknout.. *15* Ještě když je to 3D film, o to víc by jste si filmu Avatar měli cenit. Jen tak se takový film znovu na plátnech neobjeví! *3* Avatar u mě vede na 1 *5*
    • alficka

      Re: Doporučuju!

      Musím s tebou souhlasit, že je to nej film, ale jenom...Avatar se nenatáčel 15 let, ale jen se 10 let čekalo na správnou počítačovou grafiku, jinak scénář atd. byl už napsaný a promyšlený, jen se čekalo na tu grafiku *1* *3*
  • Avatar

    zdar lidi pokud máte chuť pokecat o Avatarovy tak vám mohu jenom doporučit Diskuzi Avatar na lide.cz jsou tam super lidi a naštěstí tam skoro nejsou takový co pořád Avatara uráží.

    děkuji všem
    • alficka

      Re: Avatar

      Podpořuji tě....tam jsem pravidelně *1*
  • jane-

    Celkem dobry

    Myslim ze avatar je celkem dobrej ,,akorat nekdy je to film na kterej by se mohly divat 5lete deti a nekdy je to pro dospeli ...ae je to dobry *4* *4*
  • užasný film!!!

    ten flm je skrátka super!!!!!!!!!!je krásny,fantastickí,nádherný!!!! !!!!!!!!!!!!ale stejne se mi víc líbí titanic...ale líbí se mi i avatar.je to tak narovnako,mylím že oba tihle filmy sou krásné *14* *14* *14*
    • Re: užasný film!!!

      souhlas, oba mají skvělý příběh,režisera,soundtrack...
  • avril-nely

    nEjjJ fíílmík všecH dOb

    Zrovna sem se dokoukala na Avatara...musím vám říct...ten film je prostě božží !!! opravdu nádhera! úplně to obdivuju jak to filmaři dokázali natočit...to muselo dát hodně práce! 15 let se to natáčelo a ...... stojí to za to !!! opravdu super! byl to nejlepší film co jsem kdy viděla *14* *14* ty postavy,ta planeta.......obdivuju ilmaře,režiséra....všechny! *14* kdo se na tom podílely! ten film měl nádhernej příběh...šťastnej konec...prostě film jak má být......tohle se povedlo! kam se hrabe třeba high school musical nebo stmívání..omg! tenhle film- nej všech dob! mám ho v Pc takže každej den co příjdu ze školy letim na Pc pustit si Avatara! *14*
  • muj nazor

    AVATAR JE PĚKNÁ BLBOST.KOMU SE TO LÍBÍ TAK MUSÍ BEJT PĚKNEJ VYMAZ. *1* DAVE
    • Re: muj nazor

      to ty si vymaštěnec, když si to myslíš. *16* avatar je úchvatný, nenahraditelný film z tohoto desetiletí! *14* úplně vidim jak bys to dokázal udělat ty! [ironie] *13*
    • Re: muj nazor

      podle mě to nemělo ani pořádnej přiběh, když sem na tom byl v kině, tak jsem skoro usnul, naštěstí vypadl proud a to mě vzbudilo. a to sem člověk co jen tak neusíná
      • sooner.or.later

        Re: Re: muj nazor

        kryple *9*
    • Re: muj nazor

      Čau Dave tak jsem asi výmaz, ale mě se to líbí.. Pro hlupáka každý hloupý.. a komu se to nelíbí ať mi pr... políbí!!! *1* *13*
    • Re: muj nazor

      taky si to myslím *5*
  • avoš

    každý ma jiný vkus někomu se tolíbí někomu ne!!!!!!!!!!ale na tom nezáleží.......mě osobně se to nelíbilo..................ale každýmá rád něcö jiného....... *3*
    • beast

      Re: avoš

      napad je dobrej , efekty sou dobry ale dej je blbej a predvidatelnej americkej happy end

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší