Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: .....

    ahoj mohla by si mi prosím ten film poslat nebo mi aspon poradit kde bych ho mohla stáhnout i s titulkama??..napiš mi prosím na maila...děkuju
  • Re: Neee

    Protože Hilary je kráva...
  • Re: Re: Re: ??

    Titulky k filmu přidáš, když je dáš do složky s tím filmem a pojmenuješ je úplně stejně, jako ten film. *4*
  • A nebo tohle

    http://selenagomezweb.blog.cz/0902/ moderni-popelka-2-s-ceskymi-titulky #komentare
  • mám to !!!!

    ahoj všichni tady mám stránku kde si stáhnete film i tytulky :http://selenagomezweb.blog.cz/0902 /moderni-popelka-2-s-ceskymi-titulk y#komentare
  • Re: sel

    prosim gdeseba shlednout nado stahnou
  • pavlusqa

    Re: ach jo...

    Jn taky si říkám:(
  • ach jo...

    to neni fer...Hannah montana the movie byla natocena tento rok a uz je cesky a i v kinech uz je a moderni popelka 2 byla natocena jeste roku 2008 a jeste neni ani cesky to je na houby.. *9*
  • .....

    no tak jsem si to stahla i s titulkama a musim rict ze je to fakt super je to ten nej film jaky jsem kdy videla Sel je fakt uzasna hereska!! *4*
  • Re: Re: Re: nwm

    Jenze HSM šel do kin! To je neco jinyho!
  • film

    Ahoj pls má tu někdo ten film stáhnutej?? nebo znáte aspon stránku kde bych si ho mohla stáhnout?? pls chtěla bych to vidět a neš se to nadabuje a dostan do kin tak to bude trvat :(. dyštak mi odpovězte tady nebo na e-amil 19Mitche96@seznam.cz
  • Re: Re: nwm

    Ae přece High school Musical byl natočenej taky v roce 2008 a už je tady i nadabovanej
  • Re: sel

    Ahoj, tys to videla? MOhla bys mi poslat na mail: terkablechova@email.cz, kdes to nasla? DIky
  • Re: nwm

    To bude tím, že ještě asi není nadabovaná a je novější. Moderní popelka se točila v roce 04 a tahle se točila 08. Než to dojde k nám, to může trvat i dva roky.
  • prosim

    prosim nevim jak k tomu mam stahnou ty titulky *9* prosim vas pordte mi nekdo
  • petulikm

    titulky

    ahojky, titulky k popelce najdete na www.titulky.com
    *4*
  • mauti.3

    ...

    Čest.. já jen vim, že to asi ještě není nadabovaný do čj no to než se dočkáme tak to bude doba, ale jestli už k tomu třebá nejsou alespoň tituLky.. mám to enom v aNglický verZi no etě ty tiTUlky nU,,, *7* *7* *7*
  • WoOoW

    moc se mi popelka líbí... selena ji hraje suprově... a maj to i docela dobře vimyšlený jak je to jiný... nevíte jestly už je česky??
  • Re: Re: kdyz budete chtit

    prosím,prosím *4*
    hrozně moc bych to chtela videt
  • Re: kdyz budete chtit

    Ahoj neposlal bys te někdo odkaz na stáhnutí toho filmu pls????? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit