Přejít na výpis diskuzí

A zase jedna Popelka

FILM 11.8.2008 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • film

    Ahoj pls má tu někdo ten film stáhnutej?? nebo znáte aspon stránku kde bych si ho mohla stáhnout?? pls chtěla bych to vidět a neš se to nadabuje a dostan do kin tak to bude trvat :(. dyštak mi odpovězte tady nebo na e-amil 19Mitche96@seznam.cz
  • prosim

    prosim nevim jak k tomu mam stahnou ty titulky *9* prosim vas pordte mi nekdo
  • petulikm

    titulky

    ahojky, titulky k popelce najdete na www.titulky.com
    *4*
  • mauti.3

    ...

    Čest.. já jen vim, že to asi ještě není nadabovaný do čj no to než se dočkáme tak to bude doba, ale jestli už k tomu třebá nejsou alespoň tituLky.. mám to enom v aNglický verZi no etě ty tiTUlky nU,,, *7* *7* *7*
  • WoOoW

    moc se mi popelka líbí... selena ji hraje suprově... a maj to i docela dobře vimyšlený jak je to jiný... nevíte jestly už je česky??
  • ilonka94

    kdyz budete chtit

    Mužee si to stahnout na ULOZTO.CZ bo nk tag.....
    • Re: kdyz budete chtit

      Ahoj neposlal bys te někdo odkaz na stáhnutí toho filmu pls????? *3*
      • Re: Re: kdyz budete chtit

        prosím,prosím *4*
        hrozně moc bych to chtela videt
  • nwm

    hele jakto ze to nedavali jeste v televizi kdyz popelku 1 davali aspon tak uz 5 krat???sem pekne nasrana!!! *8* *8* *16* *16* *8* *8* *10* *10*
    • Re: nwm

      To bude tím, že ještě asi není nadabovaná a je novější. Moderní popelka se točila v roce 04 a tahle se točila 08. Než to dojde k nám, to může trvat i dva roky.
      • Re: Re: nwm

        Ae přece High school Musical byl natočenej taky v roce 2008 a už je tady i nadabovanej
        • addlevel

          Re: Re: Re: nwm

          a HSM dávali na jetixu a pak na nově tak to je něco jinýho ale kdyby tohle dávali na nově *15*
        • Re: Re: Re: nwm

          Jenze HSM šel do kin! To je neco jinyho!
    • ilonka94

      Re: nwm

      vis myslim ze to neni ani nadabovany.....a tady se toho dockas za pekne dlouho.....tk me to sre *10*
    • disneychannel

      Re: nwm

      No natočili to teprve minuly rok ! a ješte to nevyšlo ani na dvd! *4* *9*
  • selena

    Awojí lidi prosim vas nevite kdebych ten film mohla stahnout cesky?? *9* ..plss ja miluju hudebni filmy atd.. *3* ..prosim vas napiste mi kdys tak na email nebo sem .. *4* ...videla sem trailer a je to supa *15* nebo aspon s titulkama ...fakt *1* ..dikk mooccc mary...
  • ilonka94

    pomocte mi!!!!

    ooooo lidičky nemuzu nikde najit tenhle filmík....ani u nás v DVD pujcovne ho nemaj....!!!HELP!!!PLEAS!!!
    *9*
  • pomoc!!

    potrebuju malinkou pomoc kde ste ten film videli???!!!ja mam selenu rada pomozte mi please predem dik *9* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit