Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ninusqa

    :D

    Já nemůžu s tý Srdcový královny :D .... ten dabing je úplně úžasnej ... *4* *3*
  • ...

    Tak toto je fakt parááádní film takovych filmu by mohli natocit jeste jako víííc!..:DD Ale nejlepší byla ta kráálovna ohnova srdcovka nebo jak!..:DD
  • no pohádka celkem ujde ale nejlepší je stejně ta píseň od AVRIL LAVIGNE je stejně nejlepší. *2* píseň *11* film
  • kirstie

    Johó

    Veškerá velkoúžasnolepá tvorba Tima Burtona je klenotem světový kinematografie a Alice nebude výjimkou...jeho humor, jeho skromná genialita, jeho žůžo styl... asi se ani nedočkám tohodle filmu *14*
  • lucinka9494

    kino

    Viděla jsem Alenku ve 3D a je to fakt perfektní filmík *1*
    • Re: kino

      Já taky, je to úžasný a Johny Depp...prostě moc pěkně udělaný :)
  • kl.v

    NEJJJ

    NEJLEPSIIIIII :-****
  • elyonka

    Alenka

    My na tom byly se školou,stálo to 80 Kč,s českým dabingem,ve 3D pro jedno dítě!!!! *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *5* *4* *14* *3* *3* *15* *15* *8* *5*
    • Re: Alenka

      Já jsem na tom ještě nebyla v kině a ani se tam nechystám, ale stáhnu si to z netu a pak se na to podívám, ale těším se, až se na kuknu *4* *1* *1*
  • antidicaprio

    aliceXD

    užasný nepopsatelný ,aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa best !!!!!!!!!!!!!!!!!kdo mě ma na facebooku nebo chodí na oaobnosti johnnyho deppa tak už to ví XDXDXDXD *4* *1* *1* *1* hrdě se přidavam do řádu ,cvoků do alice XD
  • antidicaprio

    otazka

    nevíte, proč je havran jako psací stůl???XD
    • anyxx

      Re: otazka

      Ale když se ptala na to Alenka tak jí kloboučník odpověděl ale nerozuměla sem mu... *1* *1* a zapoměla sem na Šklíbu úžasnej kocourek *3*
    • Re: otazka

      Tak to vážně nevím :D
    • Re: otazka

      ja to věděla že to sem napíšeš *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* sem se schválně sem šla podívat a jasně že to tu je *4* *4* *4* ale taky by mě to zajímalo
  • Bráškové

    Ahojte, nevíte jak se jmenujou/jmenuje ten herece/herci co hraje/hrajou ty 2 brášky? Jak jsou stejný? Díky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit