Přejít na výpis diskuzí

Alenka v říši divů

FILM 4.1.2009 
99 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    Alenka

    Tak už jsem ji viděla.. byla fakt bombová, úžasný!! Johnny jako Mad a hlavně Helena jako Srdcová královna opravdu váleli, bylo to fakt perfektní.. skvělej zážitek, všem doporučuju *4* Pohromadě legendární trojice Burton Depp Carter to je vždycky zaručení kvality, nemělo to chybu.. *3* *3* *1* *5* *15* A co se týče hudby - tak Danny Elfman je vážně umělec..
    • zewla

      Re: Alenka

      Je to asi nejujetější film co jsem kdy viděla a to jsem jich viděla hodně *1*
      No s kámoškama jsme se smály pořád a moc se nám to líbilo *1* Hmm trochu mě tam štvaly ty Kloboučníkovy kecy ve stylu: Proč je havran jako psací stůl?? Protože jsem je furt nemohla pochopit co tím jako myslí ale koupila jsem si knížku, a zjistila jsem, že to převzali z té původní knížky a ani před tím to nedávalo smysl, takže ho tam nemusim hledat *1* Jinak to bylo super *14* *14* *14* no mrkněte se na to *1*
  • lencaberi

    premiera

    ahojky..uz se tesim na premieru..ve ctvrtek ihned razim..co vy? *4*
    • zewla

      Re: premiera

      Já taky hned na první představení 3D *1*
      Ale ty články co sem četla... Začíná dostávat pěknej kartáč.... *9* *1*
      Stejně se nemůžu dočkat *14* *14* *1*
  • ashlinka155

    prosim prosim smutne koukam

    lidičky nevíte kdy by to mělo být v kinech???
    • annecatherine

      Re: prosim prosim smutne koukam

      Česká premiéra je 4.3 *3*
  • nemo2

    Prosíím :-D

    POSÍLEJTE UKÁZKY Z FILMU ALENKA V ŘÍŠI DIVŮ ( TIM BURTON ) pROSÍÍÍÍM *15* .

    NEMO 2 *4*
  • nemo2

    zháním videa z filmu alenka.....:D

    Ahoj lidičky *1* Kdybyste měly z toho filmu ukázky (třeba z youtube.com)tak mi to pošlete do vzkazů PROSÍÍÍM *1* *1* *1* . NEMO 2 *14* *4*
  • sarahodacova

    pochvala

    sssuuupppeeerrr *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *1*
  • stember

    _

    viděla jsem trailer..nebude to obyčejná pohádka jak ji všichni známe,nevím ale asi bude nějaká válka mezi Alenkou a srdcovou královnou..nwm..kdyžtak se podívajte na youtube.=)..
  • stefanie00

    VILLE VALO bude dělat hudbu!!!

    super ville valo pro ten film bude dělat hudbu to bude super už se těším!! a navíc když si ville valo zase nechá narůst vousy budou si z jonny deppem zase dost podobní!!!!
  • Alice in Wonderland

    Určitě to bude zážítek, hodně se těším. *4* *3*
    Hlavně na Johnnyho. *14* *14* *1*
    • Re: Alice in Wonderland

      Taky si myslím,že to bude BOŽÍ filmík...těším se na Jonnyho a na Michaela v roli bílýho králíka... *14*
  • robot-xx

    mmmm

    johny je nejlepší kam se na něj hrabe Pettinson nebo jak se jmenuje , prostě ten exot co hrál toho Edwarda Johny je prostě Johny nejlepší je ve filmech který režíroval Tim Burton toho taky miluju je geniální...taky byl dobrej v pirátech z karibiku nebo v tom...jo Z pekla taky boží...no...je dokonalej *5* *5* *14*
    • antidicaprio

      Re: mmmm

      nemusíš ho hned urážet deppa mám sice milionkrát rači ale pattinson má talent a je kvělej,jo je to tvuj názor ale tohle je zas můj jestli chceš vidět exota a to je pro něj ještě pochvala, tak zajdi za nejdebilnějšim sladourem planety DiCapriem ten pattinsonovi nesahá ani po kotníky a deppovy ani po první por na kuži jeho nohy *1* ja vím hloupí přirovnání ale co jinýho je nejnižší místo na noze???
      • Re: Re: mmmm

        co máš proti Dicapriovi?????????
    • zewla

      Re: mmmm

      Sohlasím s tím že je Johnny nej herec *14* ale taky musíme brát v úvahu že potřebjem i další nový mladý herce protože filmy většinou nehraje jen jeden a čím víc tím líp *4*
      Ale na Alenku se už moooc těšim *14* a na piráty taky *14* *1* *1*
      • Re: Re: mmmm

        Souhlasím....Johnny je prostě nehorázný nejlepší borec na světě....on je THE BEST...ne něj prostě NIKDO nemá...a má upe velké charzima.....ILU *14* *14* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: mmmm

          Sry...mám tam hodně chyb...ale to by pochopil každý-> prostě jedním slovem DOKONALOST ♥

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit