Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejvíc mě těší jak se ukázalo že nefunguje EU.

    • Proto je třeba obnovit hedvábnou stezku z Číny.😂

      • nojo ale kdo moh tušit že bude z roušek  , to ani hradní "bard" nevěděl a ted má bobky co mu Minář doručil , a jestli je to nejedlý nebo jedlý a měkčený či pořádně tvrdý , s jeho zubama už by to nemusel skousnout.

      • Na to se ptej Němců a Francouzů tyuž do ní dali 260milionu euro

  • Karel

    Jedna lékařka vyvinula test napsaly Novinky je to divné když "rychlotesty" jsou dosud dostupné pouze v Číně kde na tom pracovaly desítky výzkumníků renomovaných institucí a laboratoří tak já se také hlásím s jedním "testem" (na deset vteřin stačí zadržet dech a pokud vás to nenutí ke kašli nemáte virus jak také napsali na Novinkách) neberte mě vážně, jen jsem chtěl přirovnat možnou absurditu a po zkušenostech s některými médii "možná" pravdivou. Pravdu se nedovíme ale nevěřím té "paní doktorce" a pokud to pravda je (Janouškova laboratoř kdy Janoušek vzhledem k odsouzení k nepodmíněnému trestu může mít  zájem poškodit tento systém)  je to na odstoupení ministra zdravotnictví.

    • né virus ale zasažené hodně plíce to se stává i jinak

  • Karel

    Jsem rád že vláda splnila téměř všechna má doporučení, kromě podstatného zvýšení platu pracovníkům v první linii v boji proti koronaviru, které jsem zveřejnil při diskusi k panu Fendrychovi a které záhy zmizelo z internetu.

    Jinak postižení taxikáři jsou ročníky 1966 a 1972 tedy "velmi mladí" takže možná zmutoval a kosí i "mladé ročníky" podobně jako Španělská Chřipka, kdy pacienty zabil přehnaný obranný mechanismus odolnějších lidí.

  • Banda trotlů od novin by potřebovala na výlet.Nejlépe do Benátek.Hned zítra.Protože.Naběhne nová informace a novinoví šmudlové dlouhé hodiny špekulují co by se dalo,co kdyby, nebo jakou kvalitní otázku položit.Třeba v sousední TV Polska prostě chrlí věcné, konkretní informace.Aktualizují a nefabulují.To je to.U nás píše do novin a mluví do TV  kdokoliv.Máš dvě ruce, po 5 prstech?V zadku díru?Budeš novinářem.

    • vláda trotlů uspěla neb boji s koronavirem podlehla účtekovka - konečně je tu první obět a Bureš prý stojí ve frontě na roušky , to si pro ty pohádky chodí do severní Koreje?🙂  Teď už ho nemůžem poslat ani na Slovač , nezdá se ti že místo žvástů už dávno měla ject soběstačnost ve výrobě roušek a ochraných filtrů a místo tramvají a aut podpůrné přístroje , to vám vy tupá postkomunistická bando z áno musí napovídat normální lidi .Tak už držte zobáky , to je je  jak na hradě nejhorší je panika a objednávají se prostředky OPZHN na urovni špičkově vybavené armády.

      • Přání otcem myšlenky

      • V každé bitvě jsou oběti.Je jasné, že i u nás se najdou uslimpaní hrdinové, kteří ihned nalézají viníka.I v takové nelehké situaci se snaží sobě vlastní květnatou blbostí textu zaujmout.To jsi tady zas předvedl spartakiádu trapností ucpávko všech diskuzí.

        • jo smrdutá rybko , problém je že ještě před tejdnem Bureš říkal něco o horší chřipce a to je ten který to může ovlivnit , dokonce okřik Hamáčka že zbytečně plaší , už chápeš že stojí za ouno , nikdy nic nevymyslel jen vše kopíruje a doufám že apoň někde nechá odborníky nad stranou a sám přemešlí jak ještě v čase krize podstrčit nějakej podvod .Kapišto , nebo to pochopíš až ventilátor který pojede do Čech zhabaj Němci , či Slováci nebo Rakušané.Již před měsícem měla být připravena produkce roušek a jiného materiálu a přístrojů v domácím průmyslu , neb ty hlupáku nemáme moře a letecký most nám asi Amíci neposkytnou , a Bureš plácá já vám dovezu roušky a podobně.

          • Ty jsi měl radit Hitlerovi  by s těma tvíma nápadama vyhrál válku  .

            • já Hitlera a jemu podobný nerad🙂

          • Nepomáhá nikdo hlavně selhala unie.Eu diametrálně zklamala. Posíláme při každém průseru peníze  a pomoc do celého světa a Unie(už to slovo jasně říká co by to mělo být) vůbec sobě a členům nepomáhá.Toto novodobé RVHP je k hovnu.Jen moloch na tok peněz.Hlavně že si dotáhnou zahraniční dělníky, aby kola kapitalismu nic nezastavilo.

          • josef.chmela

            Ti tvoji amíci nám poskytnou ouno. Pomoc nám poskytuje tebou zatracovaná a nedemokratická komunistická Čína. Ta jediná je schopná účinně bojovat s koronavirem. Babiš si zde měl vzít příklad a už dávno měl neprodyšně uzavřít Prahu a ostatní semeniště viru a demokratického zla.

            Demokracie je vláda neschopných. Dokazují to všechny státy EU.

            • jo ochmelko pomoc si musíme sami a máme na to kapacity a spoléhat se na dodávky z Číny je asi tak moudré jako tvrdit že když chrchlá celá Itálie tak se to Čecha stojícího v Miláně na náměstí nedotkne neb není Ital.Samozřejmě pomoc je dobrá ale ani v té slavné Číně neví jestli to nejde tkzv. ve vlnách a pak už nikomu nedají ani papundekl na hubu.Nota bene nemáš vůbec žadné informace a klidně to může fungovat tak že na vlastní lidi kašlou aby byli v zahraničí za zachránce , tím se také některé totality proslavili , tady platí zachraň co můžeš ale když sám neumíš plavat tak tam neskákej neb pak musí zachránit dva.Pokud vím tak Wuchan je liduprázdnej , no doufám že né proto že už žádný roušky nepotřebují.Kapišto ty obdivovateli komunistickejch a jinejch totáčů.Celá slavná EU ještě před dvěma týdny včetně tupého Babiše tvrdila že se to týká těch co žerou syrové luskouny s netopýrama.

              • josef.chmela

                Reakce na příspěvek:

                Nech se vycpat ty mentálně opožděný obdivovateli USA teroristů a nefungující EU a demokracie.

              • Reakce na příspěvek:

                Pěkné je Marťáku, že ty s tím všim, co jsi tady naprášil nic neuděláš.Předvádíš tady opakované defilé blbosti, upachtěný dopisovateli.Jinak jsi bezmocný.A ta tvoje naprostá bezmoc je to nejkrásnější!Nikdy to nebudeš mit jinak.

                • Reakce na příspěvek:

                  činit musí ti co to maj v popisu práce smrdutá rybko z agrovyžerto , já chtěl letět na 3týdny do Egypta se potápět , tak to odložim .

                  • josef.chmela

                    Reakce na příspěvek:

                    Tak se potápěj u nás, pokud to umíš. V Egyptě se potápět, to umí každé děcko.

                    • Reakce na příspěvek:

                      potápění není šnorchlování a korálovej svět tady můžu hledat tak v kině🙂

  • Vývojové trendy, resp. tendence koexistence člověka a koronaviru jsou znepokojivé. Koronavirus si stále více roztahuje faldy. Letošní rok bude pro evropskou civilizaci průlomový. Opatření proti koronaviru na úrovních národních vlád posílají jasný vzkaz neschopným bruselským eurohujerům a vystavují vysvědčení von Leyenové, která jako předsedkyně EK je nesmírně aktivní ve vymýšlení nových absurdit, ale v řešení nejnaléhavějších problémů současnosti je EK žalostně neschopná. 

  • Škoda, že nemáme v čele vlády v této krizi novináře. Ti vědí všechno, všemu rozumí a na všechno znají řešení. 

    Je to pěně vypráskaná banda neumětelů a shazují se na každé tiskovce svými jedovatými dotazy na lidi, kteří jsou 18 hodin v zápřahu a na rozdíl od nich nesou odpovědnost. 

    • teď bych koně nepřepřahal , ale až to opadne tak bych to tomu zbojníkovi z Bociánského hniezda spočítal , ten má jedinou starost , protlačit zákony které ho budou chránit , co kdyby masky na hradě nepomohli.

    • To by se za komunistů nestalo že 😂

      Soudruhu Jásánku, proč nadáváte na novináře a současně 24 hodin denně smrdíte v diskuzích pod články těchto novinářů.

      Založte si svůj diskuzní server třeba rudavatra.ru budete mít narváno.

      • Od takového intelektuálního giganta jako Vy si nechám vždycky rád poradit. 

        Vzhledem ke svému věku moc netuším, co by se za komunistů stalo nebo nestalo, ale vidím, že dneska se děje mnohé. Že se kromě různých virů šíří i hloupost některých diskutujících. A tady zákaz vycházení nepomůže. Vy důchodci máte vždy po ruce jednoduchý a (pro Vás) srozumitelný argument - kdo myslí jinak, než já (když se mi to povede) - je nezbytně nutně bolševik.

        Jednoduchý člověk - jednoduché myšlení. Alespoň v klidu užívejte stáří.

        • Pokud jste mladý tak si nedělejte v dnešní době děti , je to risk ,počkejte až to opadne , už jsem to uvedl , každá viroza je pro plod riziko (i ta hradní ale ta není virového původu).Máte rad historii , tak víte co bylo deset  ran egyptských  " hmyz  ,zaplavy a bouře krupobití , při bouřce je tma, prostě po záplavách vybili žáby,světe div se přemnožil se hmyz komáři -larvy , bahno , není přirozený nepřítel - žáby , komáři roznášeli pravděpodobně virozu typu mutující malarie a ta napadla lidi i zvířata na souši i ve vodě, víte ta smrt prvorozených - všichni teologové a vědci bádají jak je to možné že to ostatní děti neměli , ne to je myšleno po epidemii  a jsou to děti počaté v období virové chřipky  prvorozené po tom čase, na mrtvých zvířatech které tahle viroza také usmrtila se množí mouchy , to už je spekulace možná napadla i vodní živočichy , proto voda krvavá ,třeba jen neživá v níž je všechno mrtvé ,proto krvavá nikoliv barvou neb smrti předchází někdy zranění , tak jak si to mohli vysvětlit nebo se to časem blbě přeložilo, ale to jsou jen a jen spekulace a exodus no v té době měli židé status otroků a jestli se nemýlím tak už kvůli te čínské chřipce par věznů prchlo(čínská proto že se objevila v Číně i ta španělská nebyla ze Španělska , tak má Donald  pravdu i kdyby soudruzi z Wuchanu desetkrát koupili studio Disney s kačerem ).Tak ještě jednou at se vám c19 vyhýbá na 20 mil a více.Třeba jsou to jen bláboly a duševní pochody bolševíka ,hlupáka ,eurohujera,emerickýho agenta  martinaka .Pokud jste skutečně byl v Číně tak vám závidím já do svých 21 let nemoh ani do Vídně a proto otevřená bedna rudého soudruha vyvolává moje emoce.

      • josef.chmela

        Samozřejmě  by se to nestalo. Protože komunisti v Číně ukázali celému světu jak s koronavirem úspěšně bojovat. To evropské a USA demokracie nedokáží. A nebýt komunistů v Číně tak nemáme ani roušky, respirátory a antibiotika. To jste to dopracovali demokraté, že? Tak max. do pr......

        • nejdřív nám pošlou vuchanskýho netopýra a pak roušky , o jak šlechetné ,prej ty roušky  v Číně vyráběj dlužníci PPF🙂

          • Kdyby nám tisíc respirátorů poslal kačer Donald, to by byl rauš, že ano? 

            • jinak sedma z pod pyramid je "štěstí"které v té době Egypt jako říše měl , učte se historii a fyziku s matematikou - neskutečně to "dává".

              Ještě když ta WHO rozproudila debatu , ten černý panáček se zobákem z dob morových epidemií je doktor a už ho bolí zuby z hadru kolem huby , tak chce aby sliny z vydechnutého vzduchu šli pod vzduch který vdechuje , pak že byli naši předci hloupí.

            • To máš 110% pravdu , ale stále platí že nejlepší je vyrábět vše v ČR , protože když kouknu na Itálii kde se fakta netajila jak v Číně tak se taky může stát že příště se poperou o zásilku aniž se přiblíží k hranicím České republiky.

      • KIMCID

        ANTIQUE:A kolik podobných epidemií bylo za posledních 50 let, že by jste nám napsal zkušenosti co dělat?

        • Ukradni mi nick s odpověz si sám. Nic jiného neumíš rudý noku.


          • Ja se tě normálně zeptal ty tu lžeš o kradení nicku nevím co to se mnou spojuješ.Rudej nok byla je tvůj fotr.

  • Gorobilypes

    https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/slovensko-se-kvuli-koronaviru-stahlo-do-ulity-nepousti-do-ni-ani-cechy-40316578

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit