Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Není důležité, jestli oni sami nebo jejich rodiče se narodili v Číně nebo v Indii nebo kdekoli jinde. Ale jsou to OBČANÉ USA a působí ve výzkumných ústavech a na universitách v USA!


  • Rusové sledovali USA a USA rusáky tak bedlivě že, nikdo by si tehdy nedovolil dělat nějaké fake přistání už jen kvůli riziku ostudného výsměchu to by pak prohráli mnohem víc než nebejt první na měsíci... to by neriskoval tehdy nikdo! A že je to předvoj něčeho budoucího? no spíš to ukázalo nesmyslnost vzhlížení ke hvězdám ty vzdálenosti jsou tak obrovské že bez cestování časoprostorem nadsvětelnou rychlostí není reálná šance se dostat kamkoliv ve vesmíru v rozumném čase.

    např. k nejbližší hvězdě je to "jenom" 4,2 světelných let... a jak dlouho by to letěla NEJRYCHLEJŠÍ  věc co jsme do vesmíru poslali? sonda Helios s rychlosti 252792 km/h. Je to tedy "jenom" cca 18000 let ... toliko k cestování ke hvězdám ZAPOMEŃTE to nám mise Apolo ukázali😉 všechno to úsilí a víme, že jsme ve vesmíru bezvýznamný NIC

  • mun.go

    Skutečně?

    A kolik z těch Američanů jsou vlastně Číňané nebo Indové?

    Spíše mám dojem, že USA ujíždí vlak na všech nádražích.

  • KIMCID

    Tak když kradou patenty a lidi

  • Jako nikdo normální se nemůže divit, že jim spousta lidí nevěří. Propagandisté a agitátoři kteří lžou na každem kroku, jen co hubu otevřou, dříve či později ztratí důvěru veřejnosti. Komunisté lhali čtyřicet let a přišli také o důvěru kterou měli těsně po válce. Kapitalisté lžou kam se člověk podívá ať je to válka ve Vietnamu (Tonkinský incident) Irák,(údajné chemické zbraně) Afgánistán (mýtus shozených věžáků letadly) vražda Kennedyho (prý jakýsi vyšinutý Osvald), pozorování UFO (důkazů je po světě jako když nastele, já sám jsem ho viděl za život několikrát). Amerika tvrdí, že prý byla na Měsíci, kosmonauti posvačili hamburgr, vypili Colu Zero a protože se tam nic zajímavého nedělo, tak letěli zpátky na Zem na pohár v baseballu. Prostě jako když si zajedeš autobusem do Kauflandu, nakoupíš a zpět. A od té doby se na Měsíc vykašlali. Zajímavé, vyhozené prachy, ne? Pamatuju si, jak ještě před převratem jsem četl různé vědecké studie a vize o "horké fůzi která už už klepe na dveře" o tom jak lidstvo bude osvobozeno od práce a vše zařídí technika, jak budem cestovat po Kosmu.......třicet let uteklo A SKUTEK UTEK.....!!!! Dneska všichni robotují jak šílení, východ západ dohromady, někde i dětská práce, honí se přesčasy aby se dosáhlo vyššího a ještě vyššího HDP, ekonomika  se potácí před krachem, systém "letadlo" alias Ponziho schéma, a stále se drancují fosilní zdroje. To se opravdu nikdo nemůže divit, že ty oficiální žvásty o Měsíci a jiných mýtech už dneska spousta lidí nebere.....Nažvanilo a naslibovalo se už dost....ale po čase každá bublina praskne......

  • Nadále USA zůstávají předvojem světového technologického rozvoje. O půlstoletí byli amíci (a jsou) před námi i v jiných progresívních oborech.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit