Přejít na výpis diskuzí

Veronicas, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WTF

    ty Kindáku kundáku zalez *1* toto je FANCLUB ty kokote! *13*
  • Dvě krávy na n

    Když zpívaj tak u toho vzdychaj jak dvě čubky když je nikdo naráží na kůl to je něco strašnýho jak když kvičí svině
  • Dvě krávy na n

    Když zpívaj tak u toho vzdychaj jak dvě čubky když je nikdo naráží na kůl to je něco stašnýho jak když kvičí svině
  • Re: Re: hlasujůů...xD

    A ty si největší kráva celýho věku omg
  • Re: Re: Tak to je totální hnus

    Největší trapka si dycky ozve zalez do díry a tam zhebni ty píčo vypatlaná viz.Ta fotka jak tam má I love Metal tak to je největší debilita co sem viděl taková kráva ani neví co to metal je
  • Re: Re: Tak to je totální hnus

    *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Re: Tak to je totální hnus

    ty si humus, ty hnuse *16*
  • Tak to je totální hnus

    Tak tyhle dvě mrdky musim každej den poslouchat každej den v práci tak 35 krát no totální humus
  • Re: krávy

    nejdřív se nad sebou zamysli, pak sem piš *16*
  • Sou nej :D

    sou nej *14*
    mám o nich aji blog...dohání mě k šílenství *1*
  • O skupině

    Teď je v Bravu jejich plakát. *14*
  • Re: krávy

    nejsou krávy!!!jsou supeer.. a Untouched je Best!! *3*
  • krávy

    jsou to totální krávy *4* *4* *4*
  • .

    Pro fanoušky:Ted' v novém Bravu je plakát The Veronicas.
  • The Veronicas

    The Veronicas jsou sůůůper a ta jejich písnička Untouched je plostě NEJJJJJJ!!! *1* *3* *4* *14*
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • Re: hlasujůů...xD

    Untouched je hit stoletíí *1* *1* *1*
  • Re: Eso!!!

    jsou snad všudéé, škoda že v T-music chart na Óčku už končí P.S.: první tam byli právem a budou mi chybět
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na http://kamikak.blog.cz/0903/4-kolo- hitparady-kamika díky moc za každej hlas (The Veronicas jsou tam taky) a odmažte si v tom odkazu tu blbou mezeru
  • x))

    _Ony sOu nEywíTz nEyŁepčíí *14* *14* _

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit