Přejít na výpis diskuzí

Olympic

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: koncert

    Mila divacko ,take jsem byl v patek 23.5.2008 v Trebici ve foru na OLYMPIKACH a souhlasim s Vami ze koncert byl super a take bych byl rad kdyby Olympic jeste nekolikrat zavital do Trebice.
  • Re: schaním

    Richarde ta tributni deska se jmenuje,DEJ MI VIC...OLYMPIC.Hraji tam kapely Kabat,David Koler,John Dovani,Alkehol,Arakain,Plexis,Shalom,Mercedes,Hagen Baden,13stoleti,Zluty Pes,Vitacit aRapmasters,doufam ze te ma zprava potesi vyslo to v roce 1992.
  • schaním

    Lidi potřebuji poradit , jak se jmenovala deska na které naši zpěvaci nazpívali písničky Olympicu k jejich 30 výroči např. Alkehol - Okno mé lasky, 13. století Karneval atd. Díky všem za pomoc.
    sms 720503736

    Richard
  • seniorka

    Olympic mám ráda od svého mládí, teď je mi 60 let. Je to skupina, která oslovuje spoustu generací a u nás v každém případě nejlepší. Mě se v hudbě líbí široké spektrum, ale více tíhnu spíše k tvrdšímu rocku. Olympic nemá u nás konkurenci a mají stále můj obdiv. Fandím a budu jim fandit stále. Eva.
  • Olympic

    OLYMPIC je ma nejoblibenejsi skupina a jestli nekdo napise ze je fuj ,tak na to jsem haklivej.Pavle Jany nikdo ti OLYMPIKY nevnucuje a jak by se libilo tobe kdybych napsal o tve oblibene kapele ze je fuj.Nehodlam o tom diskutovat a takovych lidi co se jim OLYMPIC nelibi takTas ty posilam do p....e.Tak priste radsi nepis kdyz tomu nerozumis.
  • koncert

    olympic super,pár chvil jsem se vrátila do bezstarostného mládí....Pánové díky ....*14* *3* *3* *14* *1*koncert se vám povedl tak kdy bude další.....třebíč....
  • Re: Olympic

    Olympic je super kapela.a žádná jiná se jí nemůže vůbec rovnat.pro mě je Olympic prostě nej,nej,nej,neeeeeeeeeeeeej kapela.
  • Olympic

    Olympic je vynikající kapela. Pro mě je to nejlepší kapela na světě!!! *14*
  • Re: fůůůůůůůůůj

    Debile.... *13* *10*
    Co jsi dokázal ty.... *7* *9*
    Tak maximálně si pod peřinou každý večer leštit šaška... *1* *9*
    Fůůůj jsi ty a celá tvoje demen@tní rodina.... *1* *9*
  • fůůůůůůůůůj

    fůůůůůůůůůůůůůůj *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit