Přejít na výpis diskuzí

NightWork

HUDEBNÍ SKUPINA 22.3.2007 
114 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naše popová scéna. .

    V naší popové scéně vítězí po xxTé 70.letý slavík, od kterého jsme 20 let neslyšeli novou píseň . . No a buzny, křičící, že jsou buzny a nenabízejí nic víc, logicky zapadají do tohoto CZ dekadentního bahna . . . .
  • Re: Re: Mrdačka

    Ahoj,
    můžu si s Tebou taky šoupnout??? *14* *14* *14*
  • Re: Mrdačka

    prosiim na tebe jsem přesně čekala!
  • eee

    tohle je uplne zbytecna kapela ,at si delaj do filmu ale at se neserou do neceho co nezvladaj
  • Mrdačka

    Holky,
    která si chcete zamrdat???
    Taky Vám můžu vylízat kundičku.
    Ozvu se všem!!! *14* *14* *14*
  • Re: ???

    nerozpadají se ... udělaly 'poslední koncert' ale nebyl poslední ejden člen kapely (ted nevím který) si zavtipkoval a taky chtěl přitáhnout co nejvíc lidí ...
  • Re: ???

    Trapnost nad trapnost!!!
    Že jsou buzíci mi nevadí, ale to, co předvádějí, se jen tak nevidí (neslyší) ... *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • ???

    Hele, je pravda, že se NightWork rozpadá?!?! *9* *7*
  • terno

    Nechce se vám moc na moravu.Rád bych připoměl že u nás jsou lidi na koncertech mnohem lepší než v čechách. *3* JInak ste zahráli na moju strunu. *4* náš hudební BBUUZZIINNEECC to už to potřeboval *5*
  • Vojta

    Ahojky,na žižkovský smršti byly super,ségra se zná s Vojtou ( chodili spolu do radaru) tak sme pokecali a udělali nějakou tu fotečku..je skvělej a fajn kluk..:) *3*
  • Vtíravej buzy popík

    Fakt ne,zažil jsem je na konci žižkovské smršti a zazpívali že jsou buzíci a odešli,před tím ještě včelku máju a diskopříběh,fakt paráda,pak se loučili představováním jméno a buzík,jméno a superbuzík,jméno a ten ho má největšího...
  • Re: Čau, kluci..

    Milá Majo,
    stačí si zajít do některého gay klubu a tam těch buzíků uvidíš tolik, že Tě to bude mrzet...
    *5* *5* *5*
  • Čau, kluci..

    Čau kluci z Nightworku, doufám, že vás letos uvidím na nějakém fesťáku.. Jste naprosto dokonalí!!!!

    Kdybyste náhodou někdo věděl o nějakém jejich koncertě, tak mi prosím napište. Díky
  • Re: Buzny zaprášený

    Maš pravdu
  • Re: Re: Re: věc názoru...

    Ahoj Terezko,
    Tobě bych tu kundičku taky vylízal, doufám, že ji máš pěkně vyholenou...
    Mohli bysme se ještě domluvit s Haničkou a dáme trojku!!!
    Určitě se ozvi, líbá Tě Pedro na poštěváka...
    *3* *3* *3*
  • Re: Re: věc názoru...

    *1* *1* *1* *3* , brilantni vyjadrovani *1* a ten vytribenej smysl pro humor. Hej Pedro, dodelal jsi nekdy zakladni skolu?
  • Re: Sračka

    tak sem nemusíš psát debile
  • Re: JARKO

    Magor!!!!!!!!!!! chápeš že jsi ??? *13*
  • Hlasujte prosim

    Ahoj lidi prosim hlasujte do hitparády na stránce www.kuncika-vseho-chut.blog.cz díky a když už tam budete prosim vyplňte bleskovky a ankety atd.... a ještě jednou diki:-D
  • Re: věc názoru...

    Trošku nechápu proč mě strkáš do jednoho pytle s Pedrem? *7*
    Mě? jednu z prvních fanynek NightWork, já bych na kluky nikdy nic urážlivýho nenapsala *9*
    Pedro by se mohl uklidnit na jeho pubertální výlevy není nikdo zvědavej *13*
    A kdyby jste někdo hledali tu recenzi co Vojta četl v Noci s Andělem ta tady je link: http://kultura.idnes.cz/filter.asp?c=A070314_104251_filter_vk *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit