Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: nové CD

    no já vím, ale to se přeci neříká *3* *1*
  • The Uprising

    Písnička je energická. V překladu se jmenuje povstání, jestli Muse chtěli povstat proti svému dosavadnímu zaběhnutému hudebnímu stylu? Celé album je směs dynamických, progresivních a symfonických skladeb. Je o trochu víc jiné než alba minulá. Je tady vůbec někdo s názorem? *3*
  • Re: nové CD

    Na torrent stahneš už i celý album *5*
  • nové CD

    ukázky písní z nového alba!!! http://www.youtube.com/watch?v=r5vU Mt33_Xw *3*
  • Re: Re: THE RESISTANCE

    TAk jsem si to trochu víc oposlouchala, a mohu říct že na tom albu jsou minimálně dvě rockový pecky, počínaje uvítacím singlem "Uprising" a výbornou cool pofranštěnou peckou " I belong To You".
  • Re: THE RESISTANCE

    Koukám že se tady zastavila diskuse..... Nebo ticho před bouří.... Nebo že by zklamání z nového alba?
    Já už ho slyšela *4*
  • Re: Re: Re: Nechápu to...

    tak teď tě asi nechapu .. (radši asi)
  • Re: Re: Zanrove vymezeni bandy

    Nevím, pod tímhle názvem stylu si spíš představím "Dream Theatre" než Muse.......
    Oni prostě nejsou vyhranění, a basta......
  • Re: Zanrove vymezeni bandy

    ...někde jsem četl "space rock opera" ...to myslím sedí.
  • Re: Re: Nechápu to...

    no že muse hráli dávno před tím šíleným filmem, a de facto s ním maj společnou jen jednu píseň..........
    já bych se styděl,to radši bych na twighlight zapomněl a tvrdil bych že he poslouchám kvůli albu Origin of Symetry, baf *16*
  • Re: Re: Jaj

    že fandíš Twilight .. filmu Stmívání
  • Re: Re: Re: Re: TwilightManie

    podle všeho jo =)
  • Re: Nechápu to...

    Já souhlasím! Dostala jsem se k Muse díky Twilight a že bych nějak tak vypadala to né .. ale už mi zůstane nálepka twilight Fans a hotowo .. brát vážně takou .. to je kec .. nic takého nikdy prostě nebude =/
  • Re: Zanrove vymezeni bandy

    Dle mého názoru se zde mísí styl pravého klasického rocku, se stylizací do grunge, s trochou progresivního rocku,lehce okořeněný pinkfloydovskou alchymií(např. album "Absolution")
    Ale alternativní to je každopádně.
  • Re: THE RESISTANCE

    Ten tracklist už znám ale ještě jsem ani jednu skladbu neslyšela, zajímalo by mě jak jsou na tom ostatní......... *7*
  • THE RESISTANCE

    1. "Uprising"
    2. "Resistance"
    3. "Undisclosed Desires"
    4. "United States of Eurasia (+Collateral Damage)"
    5. "Guiding Light"
    6. "Unnatural Selection"
    7. "MK Ultra"
    8. "I Belong to You (+Mon Cœur S'ouvre à ta Voix)"
    9. "Exogenesis: Symphony Part I (Overture)"
    10. "Exogenesis: Symphony Part II (Cross Pollination)"
    11. "Exogenesis: Symphony Part III (Redemption)"
  • Re: Zanrove vymezeni bandy

    progrock,alternativní rock.Grunge možná v pár písničkách,bych řekla.
  • Zanrove vymezeni bandy

    Caute, lidicki. Co by ste rekli, jaky zanr nam hrajou Muse? Prosim, budu rad, kdyz mi odpovite. Ja osobne tipuju alternative rock, progressive rock s nabehem do grunge. Muze byt Muse grunge ? Jsou tam nejaky grunge vsuvky ? Ja bych rekl, ze asi aj jo. /možna se mylim....
  • Nechápu to...

    Nechápu,proč se SKALNÍ FANOUŠCI pořád naváží do (jak oni říkají)pseudofanynek a pipinek, který přišly k Muse díky Twilight!Každej má jinej způsob, jak si najít novou kapelku vhodnou k poslechu. Mně ji doporučil kámoš - taky mi kvůli tomu budete nadávat? Jasně, taky mě tyhle slečny semtam štvou - ale nechám úplně na nich, jestli u Muse zůstanou nebo po skončení celé ságy všechna CD nebo mp3 skončí v koši. Zdá se mi, že ze strany věrných fanoušků jde o skoro žárlivost, aby jim tyhle slečny kluky neoposlouchaly.
    A přemýšlejte - když na to půjdeme logicky - Muse se díky tomuhle humbuku stávají známějšími = víc hlasů pro koncert u nás,nebo ne???
    *7*
  • Re: Jaj

    co toje twightlight fanynka?? *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit