Přejít na výpis diskuzí

Marquess

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquess-němci

    čauky,je to fakt suuuupr skupina,jsou originální,protože žádná taková skupina není. Víte,že je ta skupina německá a že prý (bylo to na you tube) je ten hlavní zpěvák napůl němec a napůl ital a španělsky se učí teprve pár let? Jo a kdyby někdo o nich našel blog nebo tak něco tak pls napište odkaz. Díky :-)) *1* *1* *14* *14* *4* *3* *3*
    • Re: Marquess-němci

      jj vim že jsou z Německa a že Sascha je napůl Ital, ale to o tý španělštině nevim. Tady máš supper blog, ale je v polštině, něco asi budeš rozumnět, ale moc toho ASI nebude: saschapierro.blog.onet.pl , www.marquess.blog.onet.pl zkus to, třeba budeš rozumnět víc než já :o) *14*
  • Plosím přihlašte se do fanklubu Saschi

    všichni co mají rádi marquess a jejich zpěváka (Sascha Pierro),tak se plís přihlašte do jeho fanklubu na osobnostech.cz,má jen 7 fanoušků !!! *3*
    Jo a dávejte sem please trochu častěji komentíky,chápu,že nás je jen 32,ale poslední koment je víc jak týden starý.
    *14* *14* *4* *3* *4*
  • ♥♥♥

    Sou nejlepší *14* Umim skoro všechny texty :o) A to španělsky neumim :o) Spíš umim výslovnost...ta mi fagt de :o) Maj hodně dobrý skladby :o* *14*
  • Mirec

    www.marquess.webnode.cz
  • marquess

    chlapci ste velmi dobri uz sa tesim na novu pesnicku!!!!!!! *4*
  • Marquess-Sascha

    Áááááá...nejlepší Sascha *14* *14* *14* *14* *14* a Marquess jsou nejlepší protože zpívají ve špánině(nejen v ní) ale rozumím textu... *14* *14* *3* *15* *5* *3* *1*
    • Re: Marquess-Sascha

      Ty umíš španělsky??
      • Re: Re: Marquess-Sascha

        Mno..jj umím španělsky a nevíte kdy budou mít nějaký koncert a taky kde??? *7* *15* *1* *5* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Marquess-Sascha

          Taky se učim, ale jsem na začátku, tak mi s překladem pomáhá slovník...seš dobrá *3*
          • Re: Re: Re: Re: Marquess-Sascha

            Koukni se na www.marquess-music.com to jsou jejich oficiální stránky a dej si Tour/Termine a tam jsou koncerty, ale jsou tam jen co maj v Rakousku a Německu...měj se
  • Marquess

    Já jako nevim, kdo tady o nich napsal takový kecy, který ještě ke všemu nejsou pravda!!! Ale doufám, že si to tady tohle přečte... *10* Kluci jsou SUPER!! A doufám, že jim to dlouho vydrží... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit