Přejít na výpis diskuzí

Marquess

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Marquess - Sascha Pierro

    Jo a mimochodem...Marquess - a hlavně Sascha - jsou úplně super!!! Umim skoro všechny texty, ale rozumim jen nějakejm slovíčkům - ZATIM. *4* *4* *4* Jsou úplně NEJ!! Mám ještě dotaz, kdyby někdo věděl kde se daj koupit lístky na jejich koncert ( nemusí to být v Česku ), tak mi plsky písněte na mail nebo sem...Moc dík *9*
  • Re: Marquess-Sascha

    Ty umíš španělsky??
  • Re: Re: Marquess

    Ahpj, už dlouho jsem tady nebyla, tak jsem nevěděla, že jsi mi psala a ten zpěvák se jmenuje Sascha Pierro. Ale jinak dík, že ses ozvala. *4*
  • Marquess-Sascha

    Áááááá...nejlepší Sascha *14* *14* *14* *14* *14* a Marquess jsou nejlepší protože zpívají ve špánině(nejen v ní) ale rozumím textu... *14* *14* *3* *15* *5* *3* *1*
  • Re: Marquess

    ahojky lussy,ten hl. co zpívá se menuje marquess....a je užáááááááááááááá *14*
  • kritika?

    Aohj, taky se mi tahle kapela líbí. Mimochodem pro toho člověka, co to psal(myslím info o Marquess).Tohle má být o nich a ne recenze na jejich adresu. Kritiku sis měl/a nechat na nějakej jinej web. *9*
  • marquess

    chlapci ste velmi dobri uz sa tesim na novu pesnicku!!!!!!! *4*
  • Marquess

    Ahojky,marquess jsou boží,ale nevim kdo je kdo. Napiště mi plsky na mail ( Lily.Lily@seznam.cz ) jak se jmenuje ten co zpívá, mocinko dekuju. čauky
    Kluci jste úúúžasnýýýý!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Marquess

    jn mazaná.....nejlepší písnička je You and not Tokio *14*
  • Marquess

    Je to upa supa skupinka a vždycky bude!!!!! *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit