Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • LUNETIK

    Lunetik se suprově rozíždí a znova jim to klape.Kdo píše že Lunetik má hlavě Hovno ,tak pak co tam Máte vy ,asi NACHCÁNO? a to se neví jestli tam něco vůbec MÁTE!!!!,MOZEK ROZHODNĚ NÉ A ZASE NÉ.Lunetik JEDE PRO NÁS ŽE LIDIČKY. *14* *14* *14*
  • pomoc

    sahojtwe lidi prosim mužete mi nekdo podat info kdy budou lunetic v olomouci a kde a v kolik hodin????....a musi se listkyx kupovat predem nebo na miste...diky moc všem....
    • Re: pomoc

      Ahoj.Lunetic vystoupí v Olomouci dne 21.2.2009 ve známém disco clubu ARX ve 20.00 hod.Lístky stojí 150-200 Kč.Prodej na místě.Po koncertě disco do ???Více na www.Party Agenci.eu
      • Re: Re: pomoc

        dekuju ti anonyme za podne info už sem tam byla v arxu v olmiku a byla to bombaaaaaaaaaaaaaaa...kuci byly super a milí a fajn....kluci diky diky diky ..lovkuju vas a bylo to užasny...THE BEST.....
  • abr

    jsou to nejlepsi zpevaci at je hudba tvuj lek to je nejhetci song jsi moje mama
  • fajn kluci

    ahojik je to velka skoda ze se rozpadli ale pry se sned dali dohromady.nevite kde budou vsude jejich koncerty vim jen o trech. *15* *15*
  • 3.místo

    ahoj tak lunetic je už třetí!!!tak snad předběhnou i US5 a budu very happy. *3* *4*
  • lunetic

    ty maš v hlavě hovno co tu vubec lezeš na ty stranky když se ti lunetici nelibi *10* *10* *10* *13* *13*
    • Re: lunetic

      Doufám že to Hovno máš alespon Ty ,protože Jak jsme Všichni Zjistili MOZEK ROZHODNĚ NEMÁŠ!!! *1* *1* Lunetik Super .Lez si k sobě HOVNE *1* *1* *1*
  • RE: ...

    Lunetic jsou hotovy, ja myslela, ze se jim to v hlavach dalo do poradku, a ono hovno....
    http://s14.bitefight.cz/ c.php?uid=65092 *16* *16*
    • Re: RE: ...

      ses blba je to nej skupina ze vsech *16*
    • Re: RE: ...

      ale hlavě to mají v pořadku,narozdíl od někoho,at na ně nekoukej a neposlouchej a nech to lidem kterým se líbí.Je to Tvůj nazor ale nemusíš ho dávat ostatním lidem.Ty taky poslách něco jiného tak poslouchej a Lunetic nám nech. *16* *16* *13* *13*
  • Atlanta

    tyo, včera sem byla na jejich koncertu v Mladý Vožici a bylo to supér!! jako teď už je sice neposlouchám, ale bylo fajn se vrátit o deset let zpátky, kdy to byl takovej fenomén. Byla to fakt povedená akce
    • Re: Atlanta

      sou proste bombastucky ja tam byla taky sou supr a az budou mit dalsi desku musim ji mit *14*
  • lunetic jsou pekny paka

    Jako nechapu lidi, co je muzou porad zrat...vzdyt jsou ubohy, mrknete radsi na
    http://s14.bitefight.cz/c.php?uid =65092 *10*
    • Re: lunetic jsou pekny paka

      ty ses taky pako *5*
  • Koncert

    Jaky jsou podle vas koncerty Lunetic s kapelou videla jsem nejakou ukazecku na netu a spis mi to chvilkama pripadalo jako koncert Vaska Jelinka nez luneticu . Docela mi u nich to tancovani ty salta chybi Y kdyz nemuzu uplne posoudit na zadnem soucasnem koncerte jsem nebila jen dvakrat kdyz mi bilo 14 a musim rict super zazitek ted mam o 11 roku vic . Napiste nekdo svuj nazor
    • Re: Koncert

      no oni už ty salta asi moc nezvladaji preci jen uřž to nejspou ti mladi hosani v nasem veku takže už sou asi opatrnejsi což chapu ..jinak samozrejme neni to už co to byvalo ale jsem rada že se vratily nebo aspon se pripomely pže mi to pripomelo moje mládi a to moje silenstvi .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší