Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jste supéér

    Lunetáčci jste a byly jste supééér mocinky se mi po vás stýská chtěla bych vás zase vidět na pódiu nebo aspoň někde :-( .když poslouchám vaše písničky tak ve mě uplně hrká je to móó hetký a sere mě že jste kuli Marťasovi skončily :-( .Myslím že nejen já bych chtěla aby jste se vrátily jako linkin park :-) a nebo aspoň jednou jetě udělali nějaký cd či vystoupení :-( I když to už se asi nestane.a ten kdo říká že jste trapáci a ten kdo vás poslouchá je vypatlanej tak je to pěknej debil!Protože on sám na vás byl odkojenej *5* A když někdo tvrdí jak jste trapný a přitom vás po večerech poslouchá tak to je pěkně ujetý :-D.V dnešní době se každej bojí říct svůj názor aby se nestrapnil ale mě je to jedno mám vás móóóc láda a zatím si stojím a stát budu :-* :-* *14*
  • Prosííím

    Prosíííím prosíííím dejte se zas do hromady
    jste ta nej skupina kterou znan! Mam vás ráda uš od malička pls dejte si ještě jednu šanci. Prosím a myslim že nejsem sama kdo
    by si to moc přááál! Zatim papa a kdybi si chtěl o nich nikdo pokecat tak ať se ozve!
    Pápá Miluju LUNETIC *14* *14*
    • Re: Prosííím

      jjjjjjjj Aky si to móóc přejůůůů kéž by se zase vrátilíííí *14* *14* Strašně móóc se mi po nich stýskáááá :-) A nemůžu zapomenout na ty chvíle na koncertech a na autogramiádu u Jungmanově ulici *4* .kééééééž by se to zase vrátilóóó.Kéž by se zase dali dohromady a udělali by nějakej srázek s faninkama já bych na 100% přifrčela :-) A lááááda bych si pokečalááá *3*
  • lunetic na nove

    zrjtra v 21 10hodin davaji na nove porad vikend jde bude lunetic si nenechte ujit *3*
    • Re: lunetic na nove

      Jj kukala jsem na to kéž by se to zase vrátilo bylo to supééér *14*
  • jj

    ja sem si vas pustila a myslim ze by ste meli uspech i v tyhle dobe tak o tom premyslejte plosiiiiiiiiiiim *14* *14* *14* *14* *1*
    • Re: jj

      jj naprosto souhlasim skuste to *4* *3* lunetic jede *14* *14* *3*
  • DAVIDECKU

    jsme vsichni moc radi ze uz nepracujes u prasat *14* cuchat ten smrad z prasecince kterym jsi byl chudacku cely natahly to se fakty nedalo *9* *9* *9*
  • lunetic

    jestli mate na nekoho z luneticu mejl tak me ho prosim poslete na muj ja.na7.kupska@seznam *3*
    • Re: lunetic

      mám i icq...ale nedám heč *15* ne si dělám srandu mám na ně icq i mail ale ještě tam nikdy nebyli online tak to nemá cenu ti to posílat... *3* *13*
  • Alesku

    Alesku ozvi se jeste. Jsi jediny, kdo nam alespon neco povi a vi toho nejvic. Uz jsi v radiu jako doma, ze? Uvazuji i ostatni o navratu? *3* Mej se
  • David

    David vazne dela truhlare? Nevite jestli je jeste s Katkou? Ja jsem psala vsem, az na Vaska, protoze na nej nemam mail a ozval se mi jen Ales. Vzdycky byl nejvic v pohode. *3* Taky bych rada comeback, ale asi se jim uz nechce spolupracovat. *7*
  • !!!Nabízim zápich!!!

    Čau chlapi, prostřednictvím těchto stránek nabízim vašim přitelkám krásný a dlouhý zápich, zcela jedinečný, jeho dýlka je 25 cm, bude se jim líbit. Po dohodě je možná i sleva. Napište na muj e-mail. *5*
  • Co dělá David Škachulďáček:-)

    Zdárek lidi! Hele, nevíte někdo, co je s Davidem ??? Jetli už se vrátil z tý Anglie, nebo co, napiště mi někdo něco jestli o něm něco víte. Já ho posledně viděla v Litvínově.Zdáááááááááá
    • Re: Co dělá David Škachulďáček:-)

      dela v litvinove v truhlarne prej sem to nekde slysela

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit