Přejít na výpis diskuzí

Lunetic

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
595 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Atlanta

    sou proste bombastucky ja tam byla taky sou supr a az budou mit dalsi desku musim ji mit *14*
  • Re: lunetic jsou pekny paka

    ty ses taky pako *5*
  • Re: RE: ...

    ses blba je to nej skupina ze vsech *16*
  • info

    http://www.facebook.com/photo.php?p id=1488740&id=53232409150#/pages/Lu netic/53232409150?ref=nf
  • podpisy

    plsky mohli by jste mi poslat nějak vaše podpisy moc to pro mě znamená.
  • miluju

    mijuju vás vratte se je mi 14 let a jsem do vás blázen *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4*
  • keliš

    je to best skupina a byla v plzni proste nej miluju je vasku uzasne zpivas martine vybornej rap ale si linej tancovat na tech koncertech pred 8 lety davide vic mluv do tech rozhovoru ale ste nej to musi kazdej uznat a jestli ne tak je to debil STE BEST JOOOOOO LUNETIC
  • Re: Re: pomoc

    dekuju ti anonyme za podne info už sem tam byla v arxu v olmiku a byla to bombaaaaaaaaaaaaaaa...kuci byly super a milí a fajn....kluci diky diky diky ..lovkuju vas a bylo to užasny...THE BEST.....
  • Re: pomoc

    Ahoj.Lunetic vystoupí v Olomouci dne 21.2.2009 ve známém disco clubu ARX ve 20.00 hod.Lístky stojí 150-200 Kč.Prodej na místě.Po koncertě disco do ???Více na www.Party Agenci.eu
  • Re: mazec

    Lunetik je bezva,oni všichni co tu píšou bludy ,asi nemají dost práce, *1* *1*
  • LUNETIK

    Lunetik se suprově rozíždí a znova jim to klape.Kdo píše že Lunetik má hlavě Hovno ,tak pak co tam Máte vy ,asi NACHCÁNO? a to se neví jestli tam něco vůbec MÁTE!!!!,MOZEK ROZHODNĚ NÉ A ZASE NÉ.Lunetik JEDE PRO NÁS ŽE LIDIČKY. *14* *14* *14*
  • Re: lunetic

    Doufám že to Hovno máš alespon Ty ,protože Jak jsme Všichni Zjistili MOZEK ROZHODNĚ NEMÁŠ!!! *1* *1* Lunetik Super .Lez si k sobě HOVNE *1* *1* *1*
  • pomoc

    sahojtwe lidi prosim mužete mi nekdo podat info kdy budou lunetic v olomouci a kde a v kolik hodin????....a musi se listkyx kupovat predem nebo na miste...diky moc všem....
  • abr

    jsou to nejlepsi zpevaci at je hudba tvuj lek to je nejhetci song jsi moje mama
  • fajn kluci

    ahojik je to velka skoda ze se rozpadli ale pry se sned dali dohromady.nevite kde budou vsude jejich koncerty vim jen o trech. *15* *15*
  • 3.místo

    ahoj tak lunetic je už třetí!!!tak snad předběhnou i US5 a budu very happy. *3* *4*
  • lunetic

    ty maš v hlavě hovno co tu vubec lezeš na ty stranky když se ti lunetici nelibi *10* *10* *10* *13* *13*
  • Re: RE: ...

    ale hlavě to mají v pořadku,narozdíl od někoho,at na ně nekoukej a neposlouchej a nech to lidem kterým se líbí.Je to Tvůj nazor ale nemusíš ho dávat ostatním lidem.Ty taky poslách něco jiného tak poslouchej a Lunetic nám nech. *16* *16* *13* *13*
  • RE: ...

    Lunetic jsou hotovy, ja myslela, ze se jim to v hlavach dalo do poradku, a ono hovno....
    http://s14.bitefight.cz/ c.php?uid=65092 *16* *16*
  • Atlanta

    tyo, včera sem byla na jejich koncertu v Mladý Vožici a bylo to supér!! jako teď už je sice neposlouchám, ale bylo fajn se vrátit o deset let zpátky, kdy to byl takovej fenomén. Byla to fakt povedená akce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší