Přejít na výpis diskuzí

KISS

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
294 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re:

    hele nic proti ..já jsem fanynka jak Michaela tak KISS a ty.. pochybuju že seš fanoušek Michaela.. kdyby jsi byl..takhle by jsi nemluvil...
  • videoklip

    http://www.youtube.com/watch?v=xfVq -PNp1f8
  • KISS

    Kiss jsou nejlepší hudební skupina. Mají vlastní styl. Snad všechny jejich songy jsou bezvadné. Jsou dobré písně i od jiných skupin ale ty od kiss jsou prostě BEST !!
    Květnový koncert byl výborný. Sice nepřekvapili, ale ani nezklamali. Ovšem co se živé reprodukce týká, je to samozřejmě výborný zážitek.
    Tak long life Kiss !!! *1*
  • Re: Re: Re: Vážený

    ty jeden zabednenej tupce kiss nejssou zadnej skurvenej pop a zalez tm odkud si prisel a nelez se kdyz minis psat tky sracky jsi ubohej cerv *13* *13* *8* *8* *8* *8* *8* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *7* *10* *10* *10*
  • Ahoj lidičky

    Čus fandové měl jsem v pácu udělat celoukapelu KISS revival loutky bohužel jsem zmáknul jen G.Simonse a P.Stanliho a hlavu E.Cara..na víc jsem se nezmoh..prodávám je..najde se zájemce ale jen solventní--loutky jsou veliké 150cm..a pry z ohlasů super..najde se někdo *4*
  • Re: Re: Kiss

    máš snad něco proti AC/DC???!!! *10*
  • Re: Re: koncert

    přesně,nejlepší!! *3* *14*
  • Reportáž z koncertu vPrahe

    Prečítajte si reportáž z pražského koncertu *3*

    http://metalirium.com/index.php ?id=1274814515
  • Re: koncert

    nejlepsi
  • koncert

    včera koncert byl fakt suprovej *14* *14*
  • KISS O2 ARENA

    Mám jeden volňásek na koncert Kiss dnes v O2 Areně od 20:00 hodin, vstup sever, stání u pódia, původní cena 1190,-Kč, cena na poslední chvílí 999 ,-.

    pište na simonabozekova@seznam.cz
  • KISS

    KISS jsou prostě nejlepší *14* *14* *14*
  • koncert Ostrava

    Koncert v Ostrave byl SUPER,SUPER,SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Re: Re: Re: Kiss

    ano mrde
  • PRODÁM 2 LÍSTKY NA KISS - 23. května 2010 20:00 hod., O2 arena Praha

    PRODÁM 2 LÍSTKY NA KISS - 23. května 2010 20:00 hod., O2 arena Praha, Sektor 417, řada 13, místo 14 a 13 vedle sebe, původní cena za jeden 1 090 Kč, moje cena za oba dohromady 2 000 Kč. Jsem bohužel na nemocenské a tak nemůžu na konzert vyrazit i když sem se těšila. K předání v Praze :) odepište mi prosím zpátky na menik22@centrum.cz díky *5*
  • KISS 23.5.2010 vstupenka

    Prodám 1 lístek na stání u pódia v Praze.
    Cena 1000.-
  • Prodám Lístek do Ostravy

    Mám lístek k podiu navíc nechce někdo 1300,-Kč tel: 731021242
  • Re: KISS - VSTUPENKY OSTRAVA

    kolik mas kusů?
  • spěchá

    Mám takovou menší prosbu!Jedeme do Ostravy na koncert 21.5.2010.Jenže máme menší problém!!Nemáme se jak dostat domů(Brno)Kdyby jste někdo jel přes Brno nebo okolo a měl dvě volný místa!Napyšte na meil!Benzín zaplatíme!Děkuji,děkuji,děkuji *4* *4*
  • KISS - VSTUPENKY OSTRAVA

    Nabízím Vstupenky na KISS do Ostravy k podiu - cena původní 1290,- *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit