Přejít na výpis diskuzí

Horkýže slíže

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super skupina

    Horkýže Slíže je moje oblíbená skupina a taky o ní mám udělat referát. jsou fakt boží
    *3*
  • jasnyyyy

    Nejlepsi kapela co znam..... Nemaj konkurenci, takhle si delat ze vseho a ze vsech prdel umi malokdo=DDD *15* *5* *1*
    • Re: jasnyyyy

      moja rec nikto na nich nema!!!!!!!!!!!§§§ *16* *5* *4* *14* *3* *1* *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *8* *5* Suuuuuu BOZIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *14*
  • HS

    Jsou prostě supéééééééér!!! *5*
  • horkýže

    majú skvelé texty, *1*
  • jo!!!!

    Horkýže slíže jsou skvělí!! skvělé texty obrovská energie!! miluju je!! *14*
  • H

    Miluju SK pisničky a hlavne od Horkyže sliže... jůůj jsou skvělí.. *4*
  • ....

    Nejlepšíííí kapela, písníčky jako Já žeru kvítí, Silný refrén a Baby jsou fakt luxusní. Je dobrý, že se dostali talhle do Čech, jinak by to bylo blbý.
  • dont like

    Stačilo abych si poslechla jen jednu písničku a jsem znechucena a navíc mě nasrali textem o Komisaři Rexovi v tom jejich novým cd. *16*
    • Re: dont like

      vypocut jednu pesnicku a us neznasat taku super kapelu??? a je to vobec moznee.........a nahodov ta pesnicka ho dost vystihuje *1*
  • Nové cd

    Fanoušci této osobité skupiny těšte se! Vychází jejich nové cd 54 dole hlavou. Opět obsahuje chytlavé, vtipné texty a skvělé intro. Přidala jsem sem texty z nového cd.
    Ps. album obsahuje jednu anglicky zpívanou píseň a jednu jakože italskou, ale to vám nechám jako překvapení!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit