Přejít na výpis diskuzí

Gipsy.cz

HUDEBNÍ SKUPINA 19.5.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jhhjhx

    jste mo a moc super dobrý pošlete mi nějakou písničku?! tak hej
    *5* *3* *3* *3* *8* *15* *4* *9* *3* *5*
  • piste

    lidi tak piste neone zatim tady nevidim nic krome jmena baduska10 baduska10 baduska10 *9* *9* *3*
  • kamosi

    hojky lidisky nechcete se mnou nekdo kamaradit.....???????plspls sem tady celkem nova prosim aspon mi nekdo napiste *3* *9* *4*
  • miluju je

    nejvic se mi na nich libi ze vetsinou spivaj o realnem zivote *14* *14* *14* *14*
  • miluju vas gipsy.cz

    ja proste gipsy.cz proste miluju a jsou moji nejnejoblibenejsi skupinou ne svete i kdyz mam rada i basshuntera ale gpsy.cz mam rada vic a kdo je nema rad tak at semhle na tyhle diskuze o gipsy.cz necodi protoze takovihle lidi ktery si o jinych lidech ktery poslouhaj neco jinyho nez oni mysli ze(placnu)ze sou treba dezoti tak at sem radsi vubec protoze by se sem mneli o nich psat jen hezke veci a ne ze sou to debilove!!!!!!!!!!!!!!!!!!!protoze to neni pravda *16* *16* *16* *13* *13* *13* *13*
  • GIPSY.CZ

    GIPSY.CZ NEJJJJJJJJJJ špička jsou fakt good ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
    nejjjjjjjjjjjjjjjj včera ve slavikovi českem mattoni už neni . jsou mlady šik ajsou skromny a slušni------------
    a žadnej rasmus nechtej znat *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • gipsy .cz

    gipsy .cz jste nejjjjjjjjjjjjjjj ja vas miluji............... moc aj vaše pisně jsou nej .o.k
    faninka vaše nika 1979 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • cheskamosit

    neche semnou nekdo kamosit *7* ja s kimkoliv *5* sem nova *9* odpis hned *13* *1*
    • Re: cheskamosit

      jasne ze jo ja sem taky nova a mas taky rada gipsy.cz jestli na tak to neva
      *3*
  • Gipsy roztančí každého

    Gipsy.cz roztančí každého! sledujte video zde: http://www.zkouknito.cz/video-gipsy -cz-roztanci-kazdeho?m=5b1db2440b
    • Re: Gipsy roztančí každého

      to mas pravdu gipsy.cz jdou skveli *14* *14* *14* *14* *14*
  • ,,,

    i kdyz cigany uplne nesnasim hlawnw išštoka,tag takovy ti bili cigani mi nevadijou gipsy a ratmus sou sqweli,hlawne pisnička černa kronika

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit