Přejít na výpis diskuzí

Europe

HUDEBNÍ SKUPINA 6.8.2007 
74 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

    njn...nejmladší sice taky nejsou, ale hudbu mají pořád vysoce kvalitní *3*
  • Re: Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

    tak abys věděl mám 15 a co ti vadí na tom, že se mi líbí šmajdovy vlasy a líbily se mi předtím od Joeyho. Navíc mi je tvůj názor úplně ukradenej, tak proč ti není ukradený ten můj? každý máme svoje názory, nebo snad ne?! *13*
  • Re: Re: koncert ve Zlíně

    Súhlasím s tým,že Europe hrajú stále skvele,aj s tým,že na ich koncertoch je úžasná atmosféra,ale nesúhlasím s tým,že sú to postarší pánovia,pretože chlapci z Europe,sú všetci piati v najlepších stredných rokoch *14* postarší pánovia sú napríklad v Rolling Stones *3*
  • Re: koncert ve Zlíně

    koncert byl 5.2. a ja tam byla a bylo to skvele.jako pubertacka jsem je totalne 'zrala' *14* a ted po temer 20-ti letech musim rict,ze porad hraji skvele,atmosfera taky super...holt uz jsou to postarsi panove *3* ,ale kdo z nas mladne,ze? Show jak ma byt a me se splnil davny sen *14*
  • Re: Re: Re: koncert ve Zlíně

    Neviem koľko máš rokov.ale asi Ti uniklo,že aj Ty starneš,nie iba Joey a k tým Šmajdovým vlasom,ja mám taký MOP,bez úpravy doma na upratovanie *10*
  • Re: Re: koncert ve Zlíně

    joeymu to slušelo víc před tím, ted vypadá starší než kdyby ty vlasy mel...a náhodou měse šmajdovy vlasy líbí *14*
  • Re: Re: koncert ve Zlíně

    joeymu to slušelo víc před tím, ted vypadá starší než kdyby ty vlasy mel...a náhodou měse šmajdovy vlasy líbí *14*
  • Re: koncert ve Zlíně

    no,ale aj teraz vyzerá Joey lepšie,ako Šmajda,aj keď má tmavé vlasy,je stále sexy *14*
  • koncert ve Zlíně

    Lidi kdo byl na jejich koncertě teď 5.1. v pátek ve Zlíně? Mě je líto, že jsem tam nemohla béééé *9* jo a škoda že Joey nemá už ty skvělé vlasy *3*
  • Re: Re: tak

    ano,už je to tak
  • Re: tak

    a už sme tam zase *15*
  • tak

    jsme pryč z 10
  • Re: Re: pořád

    to je dobré *14* veľmi dobré
  • Re: pořád

    tak už 99 *3*
  • pořád

    97 fanoušků a nechce se to zaokrouhlit na 100,mohli by se nějací 3 přidat
  • Re: a můžete

    Presne a hlasovať za Europe!!!!! aby sme ich posunuli vyžšie *14*
  • a můžete

    hlasovat na www.ujdeto.cz,pokud ještě někteří tu stránku neznáte *3*
  • Re: Re: Re: Opět

    tak už je to tady *3*
  • Re: Re: Opět

    no jo,uvidíme
  • Re: Opět

    Ale nezúfaj,nič nie je stratené,stále tam je,že upravuješ túto skupinu,tak snáď to tam bude,bolo by to dobré,ďaľšie videoklipy *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit